voxfm.pl  /  Programy  /  Pierwsza Zmiana
Pierwsza Zmiana

Pierwsza Zmiana

Zaczynamy punktualnie o 6 i budzimy do skutku, czyli do 9 :) Od poniedziałku do piątku oczekuje na Was mnóstwo atrakcji, nagród, dowcipów i oczywiście przebojów w rytmie hitów. W programie także przeglądy prasy, występy sceniczne i śpiewy chóralne. To po prostu trzeba usłyszeć! Piszcie do nas na adres pierwszazmiana@voxfm.pl

Norbert
, Ania i Konrad - Zapraszamy!


Podziel się ze znajomymi

Archiwum


HOT-DOG

Święto Hot-Doga! To dziś, 4 lipca! Przedstawiamy kalendarium, specjalną parówkową pastę, problemy Grażyny Szapołowskiej i piosenkę o piąteczku! :-)

czytaj całość skomentuj

Prądu zabrakło!

Dziś w Pierwszej Zmianie zabrakło prądu! Zaprezentowaliśmy kalendarium, zaproponowaliśmy Wam poranną kawę, pośmialiśmy się trochę z gwiazd i podsumowaliśmy Dzień Ufo :-)

czytaj całość skomentuj

Pies

Dziś w Pierwszej Zmianie Dzień Psa! Zastanawialiśmy się nad tym, jak nazwać pupila w oryginalny sposób. Do tego Carmen Electra, która chwali się swoim ciałem (a jest czym!), truskawki o nowym smaku i piosenka dla psów!

czytaj całość skomentuj

Plany na wakacje

Dziś w Pierwszej Zmianie pytaliśmy Was o Wasze plany na wakacje. Pojawił się koń Rafał, były rady dotyczące szczęśliwego życia i spania nago. Wspomnieliśmy też o ciekawym naszym zdaniem muzeum :)

czytaj całość skomentuj

Piasek

Dziś w Pierwszej Zmianie kalendarium, do tego Duńczycy i ich sex na łonie natury. I na koniec koń Rafał i Szalony Bober Justyn!

czytaj całość skomentuj

Smerfny poranek

Dziś w Pierwszej Zmianie prawdziwie smerfny poranek! Wszystko z tego powodu, że dziś Dzień Smerfa ;) Mundialowe emocje, plotki z Rihanną, Marylą Rodowicz i Beatą Kozidrak w rolach głównych i słuchaczka Magda z jej ogromnym stresem :)

czytaj całość skomentuj

Przytul!

Dziś w Pierwszej Zmianie nietypowy przegląd prasy z gościem specjalnym! Do tego historia o włochatym potworze i marmurowym posągu... I co najważniejsze dziś Dzień Przytulania!

czytaj całość skomentuj

Żegnamy Nowaka

Dziś w Pierwszej Zmianie żegnamy Sławomira Nowaka, który postanowił wycofać się z polityki. Do tego propozycja grających schodów w stołecznym metrze, kalendarium, i banany, które dodadzą Wam witalności.

czytaj całość skomentuj

Podsłuchy

Dziś w Pierwszej Zmianie plotki o Magdzie Gessler, o której podobno powstanie serial. Główną rolę zagra Joanna Liszowska. Dodatkowo o podsłuchach, co gdzie, jak kogo i kiedy podsłuchiwaliście. Brazuci, czyli mundialowe piłki w nagrodę za Waszą aktywność!

czytaj całość skomentuj