voxfm.pl  /  Programy  /  Pierwsza Zmiana
Pierwsza Zmiana

Pierwsza Zmiana

Zaczynamy punktualnie o 6 i budzimy do skutku, czyli do 9 :) Od poniedziałku do piątku oczekuje na Was mnóstwo atrakcji, nagród, dowcipów i oczywiście przebojów w rytmie hitów. W programie także przeglądy prasy, występy sceniczne i śpiewy chóralne. To po prostu trzeba usłyszeć! Piszcie do nas na adres pierwszazmiana@voxfm.pl

Norbert
, Ania i Konrad - Zapraszamy!


Podziel się ze znajomymi

Archiwum


Cis

Szalony Bober Justyn odpowiada na wątek z najstarszym drzewem w Polsce, szukamy pupy perfekcyjnej Pani domu a także gramy... Gramy cover formacji JOŁ.

czytaj całość skomentuj

Prima Aprilis

Mistrz pointy, pointuje każde wydarzenie! Bober odnalazł się pod Grunwaldem a Skrzypek, nasz nowy radiowy kolega otrzymał honorowe powitanie.

czytaj całość skomentuj

Czas letni

Zegarki przestawione? To czas walczyć z poniedziałkiem! Piosenka dla samotnego Michała Kamińskiego, sposób Kaczyńskiego na wyż demograficzny i przepis na to by chciało się chcieć :)

czytaj całość skomentuj

Ptaki

Podlaskie Łabędzie przewidują pogodę... Zgłębiliśmy ten temat. Sprawdziliśmy, która herbata jest najzdrowsza a także jaką fryzurę w tym sezonie koniecznie trzeba mieć.

czytaj całość skomentuj

Power!

Aplikacja do modlitwy, kolejny zwiastun filmowy i murzynek, który już ma nie być murzynkiem. O tolerancję się rozchodzi.

czytaj całość skomentuj

Na wycieczkę do Rzymu!

Kolejny tysiąc rozdany! Tym razem Monika zabierze męża w podróż do Rzymu w 11 rocznicę ich ślubu :) MP4 dla Iwony za taniec do Bałkanicy, kolejny odcinek Mody na Sukces, egzorcyzmy na Hello Kitty i Bober... który kupi coś za 1000zł :)

czytaj całość skomentuj

Doda i my

Sprawdziliśmy co to znaczy mieć piersi w rozmiarze LLL a także jak poderwać posła (chociażby na basenie). Zajrzeliśmy też do prasy w sposób... nietypowy? romantyczny? Sprawdźcie sami! 

czytaj całość skomentuj

Dla Antka

Antek Macierewicz subskrybował nasz kanał na Youtubie. Świętowaliśmy ten moment. Disco Star oceniło JOŁ na castingu a Piotrek wygrał 1000zł na rajd w "Złombolu".

czytaj całość skomentuj

Do Turkmenistanu!

1000zł dla Piotrka, by wspomóc jego podróż do Turkmenistanu, Iranu i Kaukazu! MP4 dla Sebastiana, który tańczył do Bałkanicy i wziął udział w naszej zabawie Tańcz, Kręć, Wygrywaj! Oprócz nagród, ogromna dawka humoru i... brak prądu (ale tylko przez chwilę)

czytaj całość skomentuj

Emocje!

Kolejny tysiąc rozdany, kolejna mp4 rozdana! Tak się rano bawimy! Agnieszka dostała 1000zł na Yorka, którego nazwie "Lucky". Joanna za swój taniec do Bałkanicy otrzymała od nas odtwarzacz mp4. To nie wszystko co działo się dziś rano w Pierwszej Zmianie :) 

czytaj całość skomentuj