voxfm.pl  /  Programy  /  Pierwsza Zmiana
Pierwsza Zmiana

Pierwsza Zmiana

Zaczynamy punktualnie o 6 i budzimy do skutku, czyli do 9 :) Od poniedziałku do piątku oczekuje na Was mnóstwo atrakcji, nagród, dowcipów i oczywiście przebojów w rytmie hitów. W programie także przeglądy prasy, występy sceniczne i śpiewy chóralne. To po prostu trzeba usłyszeć! Piszcie do nas na adres pierwszazmiana@voxfm.pl

Norbert
, Ania i Konrad - Zapraszamy!


Podziel się ze znajomymi

Archiwum


#Szansa

Dziś piątkowo, premierowo nowy utwór formacji #JOŁ. Do tego piątkowy duet z 50 Centem i... kobieta, która wpadła do studzienki!

czytaj całość skomentuj

Cis

Szalony Bober Justyn odpowiada na wątek z najstarszym drzewem w Polsce, szukamy pupy perfekcyjnej Pani domu a także gramy... Gramy cover formacji JOŁ.

czytaj całość skomentuj

Prima Aprilis

Mistrz pointy, pointuje każde wydarzenie! Bober odnalazł się pod Grunwaldem a Skrzypek, nasz nowy radiowy kolega otrzymał honorowe powitanie.

czytaj całość skomentuj

Czas letni

Zegarki przestawione? To czas walczyć z poniedziałkiem! Piosenka dla samotnego Michała Kamińskiego, sposób Kaczyńskiego na wyż demograficzny i przepis na to by chciało się chcieć :)

czytaj całość skomentuj

Ptaki

Podlaskie Łabędzie przewidują pogodę... Zgłębiliśmy ten temat. Sprawdziliśmy, która herbata jest najzdrowsza a także jaką fryzurę w tym sezonie koniecznie trzeba mieć.

czytaj całość skomentuj

Power!

Aplikacja do modlitwy, kolejny zwiastun filmowy i murzynek, który już ma nie być murzynkiem. O tolerancję się rozchodzi.

czytaj całość skomentuj

Na wycieczkę do Rzymu!

Kolejny tysiąc rozdany! Tym razem Monika zabierze męża w podróż do Rzymu w 11 rocznicę ich ślubu :) MP4 dla Iwony za taniec do Bałkanicy, kolejny odcinek Mody na Sukces, egzorcyzmy na Hello Kitty i Bober... który kupi coś za 1000zł :)

czytaj całość skomentuj

Doda i my

Sprawdziliśmy co to znaczy mieć piersi w rozmiarze LLL a także jak poderwać posła (chociażby na basenie). Zajrzeliśmy też do prasy w sposób... nietypowy? romantyczny? Sprawdźcie sami! 

czytaj całość skomentuj

Dla Antka

Antek Macierewicz subskrybował nasz kanał na Youtubie. Świętowaliśmy ten moment. Disco Star oceniło JOŁ na castingu a Piotrek wygrał 1000zł na rajd w "Złombolu".

czytaj całość skomentuj

Do Turkmenistanu!

1000zł dla Piotrka, by wspomóc jego podróż do Turkmenistanu, Iranu i Kaukazu! MP4 dla Sebastiana, który tańczył do Bałkanicy i wziął udział w naszej zabawie Tańcz, Kręć, Wygrywaj! Oprócz nagród, ogromna dawka humoru i... brak prądu (ale tylko przez chwilę)

czytaj całość skomentuj