voxfm.pl  /  Artykuły polecane  /  Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo


Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo

Podziel się ze znajomymi
Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo

Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo/fot. mat. pras.

28-04-2017

Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo” już 25 czerwca w Warszawie!
25 czerwca 2017 r. na Stadionie Polonii w Warszawie obędzie się wielkie święto polskiej muzyki tanecznej „Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo”.

Na scenie wystąpią największe ikony gatunku, m.in. Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One, Shazza, MIG.

Podczas „Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo” usłyszymy zarówno legendarne przeboje lat 90-tych, jak i najnowsze hity. W nowoczesnej oprawie wielkiego muzycznego show będziemy bawić się w rytm utworów niezmiennie kochanych przez Polaków. Już od 25 lat nie ma w Polsce zabawy, dyskoteki, wesela czy innej imprezy rodzinnej, podczas której nie pojawiłyby się piosenki disco polo. To muzyka, która daje nam radość, wyzwala pozytywne emocje i na którą żywiołowo reagujemy. Wszystkie te wrażenia oraz wiele niespodzianek gwarantujemy uczestnikom „Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo”.

Organizatorem koncertu jest Grupa ZPR Media, do której należą m.in. największa telewizja muzyczna w Polsce POLO TV oraz najpopularniejsza stacja ponadregionalna Radio VOX FM. Za produkcję koncertu odpowiada Promotor United Entertainment.

Komentarze