voxfm.pl  /  Artykuły polecane  /  Śląski Festiwal Disco Polo


Śląski Festiwal Disco Polo

Podziel się ze znajomymi
Śląski Festiwal Disco Polo

Śląski Festiwal Disco Polo/fot. mat. pras.

11-05-2017

Śląski Festiwal Disco Polo to muzyczna rozrywka w niepowtarzalnym klimacie disco polo. W Dolinie Trzech Stawów po raz drugi powstanie ogromna scena, a na niej wystąpią największe top gwiazdy muzyki disco polo.
Śląski Festiwal Disco Polo
23 czerwca, Katowice, Dolina Trzech Stawów

Śląski Festiwal Disco Polo to show, z udziałem największych gwiazd muzyki disco polo, a także idealna okazja na rodzinny wypad czy beztroską, szaloną zabawę z przyjaciółmi. Tu bawią się wszyscy, tu łączą się pokolenia. Rok 2017 to druga edycja wydarzenia, wieńcząca sukces pierwszej. Muzyka disco polo przeżywa obecnie w naszym kraju wielki renesans. Koncerty gwiazd tego gatunku muzycznego przyciągają tysiące fanów. Nie inaczej będzie w Katowicach, gdzie już po raz drugi inaugurujemy w ten sposób początek lata.

Miejsce
Dolina Trzech Stawów w Katowicach od lat jest miejscem kojarzonym z relaksem i dobrą zabawą. Zielone tereny, stawy i lasy, nieopodal ścisłego centrum Katowic, po raz kolejny zamienią się w największą scenę muzyki disco polo w południowej Polsce!

Gwiazdy
Line up tegorocznej edycji Śląskiego Festiwalu Disco Polo to wybuchowa mieszanka prekursorów  i legend gatunku wraz z topowymi artystami ostatnich lat. Na scenie wystąpią:
absolutny numer 1, czyli Zenon Martyniuk z zespołem Akcent – na Festiwalu będziemy także świętować jego urodziny! Ponadto Zespół BOYS, z Marcinem Millerem, prowadzącym bijącego rekordy popularności wśród stacji muzycznych programu Disco Star, Zespół Long&Junior – śląscy przedstawiciele disco, uwielbiani przez publikę, czego dowiedli podczas 1. edycji wydarzenia, Łobuzy – energetyczna bomba, która podbiła listy przebojów numerem „Ona czuje we mnie piniądz", a także wschodzące, ale już bardzo docenione gwiazdy, czyli przebojowe Milano, piękne Top Girls i czarujący zespół Spontan.

Bilety do nabycia w sieci ticketpro oraz na http://bit.ly/2hghLMW
Zapraszamy na naszego FB https://www.facebook.com/SlaskieDisco/

Imprezę poleca radio VOX FM!Komentarze