Podcasty VOX FM

2021-06-08 14:54

Gruba Ryba, Zło - Zbrodnia Ofiara Łowca, Punkt Krytyczny, Extramocni, Między biegunami, Kochaj albo Rzucaj, Suchary Pana Ryśka, Czerwony Kapturek. Posłuchaj Podcastów VOX FM.

Goście Jest Weekend
Goście Jest Weekend

Autor: VOX FM

Choinkopol
Choinkopol

Autor: VOX FM

Bohaterem tego przedsięwzięcia jest Władysław Kowalski z Choinkopolu.

Pan Władek jest bezpośrednim doradcą klienta oraz samozwańczym kierownikiem stoiska z choinkami.

Punkt zlokalizowany jest tuż przy markecie więc ma pełny przekrój naszego społeczeństwa.

Ma dar obserwacji i sporo doświadczenia w pracy z ludźmi. Komentuje rzeczywistość przedświąteczną.

Doradzi, podpowie, złotówki więcej nie weźmie.

Psycholog amator z odrobiną siermiężnego humoru.

Gruba ryba, czyli wynurzenia Zdziśka
Gruba ryba, czyli wynurzenia Zdziśka. Podcast VOX FM

Autor: VOX FM

Świat z perspektywy wędkarza. Opowieści zapalonego wędkarza, który już na nie jednym łowisku był, nie jedno w życiu widział. Opowiada o wszystkim, o rybach, o współzawodnictwie, o przyjaźni, a przede wszystkim o sobie. Główny bohater człowiek szczery, wesoły i uczciwy… jak autor - Przemek Sasowski.

ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara
ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara. Podcast VOX FM

Autor: VOX FM

Ted Bundy, Jeffrey Dahmer, Ed Kemper, ale też Zdzisław Marchwicki, czy Joachim Knychała. W każdym odcinku programu ZŁO przedstawiam historie seryjnych morderców. Usłyszycie najbardziej przerażające opowieści, które wydarzyły się naprawdę. Zabierzemy Was do Stanów Zjednoczonych, Rosji, Argentyny, będzie też sporo historii z Polski. Pokażemy je takimi, jakie były, czyli bez cenzury i pomijania szczegółów. Zaprasza, Marta Kiermasz.

Kochaj albo Rzucaj
Kochaj albo Rzucaj VOX FM

Autor: VOX FM

Jesteś w stanie wybaczyć największe grzechy swojej drugiej połowie? A może nie chcesz nawet na nią patrzeć? Pawelec nadchodzi z pomocą! Rozłoży sytuację na części pierwsze i zrobi, co się da, aby pogodzić zwaśnione strony. 

Gość w Samą Porę
Gość w Samą Porę

Autor: Katarzyna Morawska-Tutkaj

Co tydzień Przemek Sasowski zaprasza do swojego programu gościa, który jest specjalistą od poruszania się w sieci. Blogerzy, Instrgramerzy, YouTuberzy czy TikTokerzy to ich usłyszycie w programie W Samą Porę.

Między biegunami
Między biegunami. Podcast VOX FM

Autor: VOX FM

Między biegunami - program publicystyczny na antenie VOX FM, w którym co tydzień Marta Kiermasz rozmawia z zaproszonymi do studia gośćmi. Poruszane są tematy dotyczące bieżących wydarzeń, ale nie tylko. Znaleźć tu można obszerne dyskusje z psychologami, ekologami i aktywistami. Program do wysłuchania w każdą niedzielę od 8:00 oraz na VOXFM.pl.

Extramocni
Extramocni. Podcast VOX FM

Autor: VOX FM

Punkt Krytyczny
Punkt Krytyczny

Autor: vox fm

Kto zawinił? Co doprowadziło do tragedii? Jak wyglądały ostatnie minuty i godziny przed dramatem? Odpowiedzi na te pytania w nowym programie VOX FM - Punkt Krytyczny. Przyjrzymy się katastrofom, o których mówiła cała Polska- w powietrzu, na torach, na drogach. Kamil Rutkowski odkrywa fakty na temat przyczyn oraz przebiegu tragicznych wydarzeń.

Czerwony Kapturek – nowe porządki
Czerwony Kapturek VOX FM

Autor: VOX FM

Każdy z nas pamięta baśń o dziewczynce w czerwonej pelerynie, która rusza sama przez las w odwiedziny do babci z koszyczkiem pełnym smakołyków. Jak to wszystko się skończyło u Braci Grimm doskonale wiemy, ale mogłoby to wyglądać zupełnie inaczej. „Czerwony Kapturek – nowe porządki” to nowa wersja dobrze znanej bajki. W nagraniu wzięli udział dziennikarze i prezenterzy stacji, których głosy są znane z codziennych programów. Autorem tekstu nowej odsłony baśni Braci Grimm, inspirowanej rzeczywistymi wydarzeniami, jest Przemek Sasowski. W tytułową rolę Czerwonego Kapturka wcieliła się Marta Kiermasz.

Suchary Pana Ryśka
Suchary Pana Ryśka. Podcast VOX FM

Autor: VOX FM

Czy gwiazdy znają się na żartach? Sprawdź razem z Ryśkiem :)