Weekend w Bieszczadach - atrakcje, co robić, gdzie jechać?

2021-07-16 10:31

Weekend w Bieszczadach to idealny plan na tegoroczne wakacje i szybki wypad ze znajomymi, albo rodzinką. Idealna wakacyjna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na powietrzu więc warto z niej skorzystać! Przygotowaliśmy kilka propozycji na to, gdzie można wybrać się na szybki wyjazd w Bieszczady i naładować baterie. Zobaczcie sami!

Majówka 2023 w Bieszczadach

W majówkę zastanawiamy się jak dobrze wykorzystać tych kilka wolnych dni. Grill w przydomowym ogródku, czy na działce brzmi wyjątkowo dobrze, ale długi majowy weekend w Bieszczadach? To brzmi zdecydowanie lepiej! Bieszczady to idealne miejsce, by właśnie tam spędzić tegoroczną majówkę. To także idealna propozycja na szybki, jednodniowy, albo dwudniowy wypad ze znajomymi, czy z rodzinką. Dlaczego? Górskie i leśne szlaki, liczne atrakcje i oczywiście możliwość obcowania z dziką naturą. W tym regionie Polski jest wiele urokliwych miejscowości, które warto zobaczyć i w międzyczasie spróbować wyjątkowej lokalnej kuchni. Przygotowaliśmy listę kilku ciekawych miejsc i atrakcji, które warto zobaczyć w majówkę 2023

CZYTAJ TAKŻE: Majówka 2023: Gdzie na szybką wycieczkę z Rzeszowa? Ciekawe atrakcje

Majówka w Bieszczadach. Zobacz atrakcje warte uwagi

Co warto zobaczyć w Bieszczadach w majówkę 2023? Atrakcji jest wiele, ale wybraliśmy te, które są naprawdę warte uwagi! Zobaczcie, co znalazło się w naszych zestawieniu: 

Srebrny lis widziany w Jasionce
Źródło: Majówka w Bieszczadach? Zobacz atrakcje warte uwagi!