Awanturował się w sklepie i zniszczył sprzęt

2023-02-06 11:55 M.Sze
Policja radiowóz
Autor: pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Garwolina zatrzymali agresywnego 35-latka, który wywołał awanturę w jednym z marketów i zniszczył pracownikowi sklepu bezprzewodowe słuchawki. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy sprawcy amfetaminę.

Kilka dni temu garwolińscy policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem, że pracownica jednego z marketów na terenie miasta została napadnięta przez klientów, którzy potem uciekli. Policjanci na miejscu ustalili, że dwóch mężczyzn zaczepiło pracownicę sklepu. Jeden z nich był agresywny, zdjął z jej głowy bezprzewodową słuchawkę, zgniótł ją w ręku i rzucił w kierunku kobiety. Sprzęt uległ całkowitemu zniszczeniu, a straty wyniosły ponad 500 zł. - Dzielnicowi ustalili gdzie może przebywać sprawca tego przestępstwa. Wspólnie z policjantami patrolowo-interwencyjnymi sprawdzili jedno z mieszkań na terenie Garwolina, gdzie zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego. Podczas przeszukania pomieszczenia policjanci zabezpieczyli woreczki z białym proszkiem i sprzęt, służący do porcjowania narkotyku. Analiza testerem wykazała, że znaleziona substancja to amfetamina – informuje podkom. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

35-latek trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut zniszczenia mienia i posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do ich popełnienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Źródło: Awanturował się w sklepie i zniszczył sprzęt
Nasi Partnerzy polecają