Stryjecki i Tomanek wystąpią 6 grudnia w Cafe Fryderk w Siedlcach

i

Autor: fot. Cafe Fryderyk

„Mikołajki dla dorosłych” w Cafe Fryderyk – Stryjecki i Tomanek wystąpią w Siedlcach

2021-12-06 8:06

Udowadniają, że mikołajki można świętować w każdym wieku! Pracownicy Cafe Fryderyk, czyli kawiarni, w której Fundacja Leny Grochowskiej zatrudnia niepełnosprawnych kelnerów, zapraszają dziś wieczorem (6 grudnia) na „Mikołajki dla dorosłych”. Okraszone niespodziankami spotkanie rozpocznie się koncertem.

– „Mikołajki dla dorosłych” to recital piosenki autorskiej pt. „Piosenki z serca”. Do ich wysłuchania w ramach swojego spektaklu zapraszają Mateusz Stryjecki i Andrzej Tomanek. Są oni przekonani, że w zalewie piosenek często smutnych i nostalgicznych, powinno się też znaleźć miejsce na piosenki pogodne, motywujące i dodające otuchy. Takie są właśnie piosenki napisane i skomponowane przez Mateusza Stryjeckiego – mówi Anna Jancy-Drygiel, manager kawiarni Cafe Fryderyk w Siedlcach.

Mateusz Stryjecki – to artysta, plastyk i malarz, kompozytor muzyki chilloutowej, autor i producent muzyki teatralnej, a także poeta, autor i wykonawca piosenek.

Andrzej Tomanek – to artysta kabaretowy, znany z kabaretu OT.TO, a także muzyk. Jest on zdobywcą wielu nagród na festiwalach studenckich, a także na festiwalu „Debiuty” w Opolu w latach 80. Debiutował w kabarecie Różowe Świnki. Następnie związał się z kabaretem OTTO, w którym występuje do dziś.

Wstęp na koncert artystów jest bezpłatny, ale ze względu na obowiązujące obostrzenia covidowe, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc. Można jej dokonać, dzwoniąc pod numer telefonu: 509 144 810.

Start koncertu 6 grudnia o godz. 19.00 w Cafe Fryderyk przy ul. Brzeskiej w Siedlcach. Dla gości wieczoru organizatorzy obiecują także mikołajkowe niespodzianki.

QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Pytanie 1 z 10
Który z braci Golec jest za gwiazdką?
QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy
Źródło: „Mikołajki dla dorosłych” w Cafe Fryderyk – Stryjecki i Tomanek wystąpią w Siedlcach