Zabójstwo na Nowym Świecie - ON MÓGŁ BRAĆ UDZIAŁ W ZDARZENIU

W niedzielę, 8. maja grupa mężczyzn pobiła i kilkukrotnie dźgnęła nożem młodego mężczyznę. Zmarł pomimo szybkiej pomocy medyków. Policja wciąż szuka winnych zabójstwa na Nowym Świecie. Pojawił się pierwszy trop - zdjęcia mężczyzny, który mógł brać udział w zdarzeniu.

Zabójstwo na Nowym Świecie wydarzyło się około 4. nad ranem w niedzielę, 8. maja. Z pierwszych informacji przekazywanych mediom przez stołeczną policje wynikało, że do jednego ze sklepów monopolowych na wysokości ulicy Foksal wszedł zakrwawiony mężczyzna proszący sprzedawców o pomoc. Na ratunek niezwłocznie ruszyła wezwana karetka pogotowia. Przybyli też mundurowi. Rannemu zaczęto udzielać pomocy, lecz jego życia nie udało się ocalić - po przewiezieniu do szpitala stwierdzono zgon. Śledczy wciąż badają sprawę i szukają sprawców morderstwa. Wiadomo, że była to grupa mężczyzn. Mundurowi opublikowali w sieci zdjęcia z monitoringu, na których widać uczestnika zajścia.

Czy zdalna edukacja zostanie po pandemii?

Policja prosi o pomoc w odszukaniu uczestnika zdarzenia

Dokładne okoliczności zdarzenia wciąż nie są znane. Najprawdopodobniej doszło do awantury między ofiarą a grupą pijanych mężczyzn. Z tego wywiązała się bójka, podczas której któryś z napastników ugodził mężczyznę nożem. Wizerunek jednego z uczestników zajścia zarejestrowała kamera. To mężczyzna w krótkich, ciemnych włosach, z widocznym zarostem. Tego dnia ubrany był w czarne spodnie, czarną bluzę z dwoma białymi paskami wzdłuż rękawów i czarne buty.

Policja prosi naocznych świadków zdarzenia oraz osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia o zgłaszanie się i kontakt z Oficerem Dyżurnym KRP Warszawa I, tel. 47-72-391-50, Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112. Zdjęcia mężczyzny zobaczycie w galerii na szczycie artykułu.

Źródło: srodmiescie.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Zabójstwo na Nowym Świecie - ON MÓGŁ BRAĆ UDZIAŁ W ZDARZENIU
Nasi Partnerzy polecają