Milionerzy TVN

i

Autor: Facebook @Milionerzy TVN Milionerzy TVN. Hubert Urbański

Pytania z "Milionerów" za największą kasę! Wygrałbyś milion złotych? [QUIZ]

2022-02-18 10:20

Pytania ze znanego teleturnieju "Milionerzy" mogą zaskoczyć! Dobrym rozwiązaniem okazują się być koła ratunkowe w postaci: telefonu do przyjaciela, pytania do publiczności lub pół na pół. My przygotowaliśmy dla was poniżej pytania "z górnej półki". Pojawiły się w znanym teleturnieju, gdy do wygrania było 500 tysięcy i milion złotych!

Milionerzy - znany teleturniej, w którym niejeden gracz wygrał już dużą sumę pieniędzy. Czasem pytania zdarzają się dziecinnie proste, innym razem - można trafić na te naprawdę trudne. Program emitowany jest zarówno w Polsce, jak i innych krajach. Cieszy się wysoką popularnością i oglądalnością, a w dodatku wzbudza sporo emocji, zwłaszcza gdy uczestnik zbliża się do pytań za najwyższe stawki - 250 tys., 500 tys. i wreszcie za tytułowy milion złotych.

W ciągu wszystkich sezonów tylko cztery osoby odpowiedziały poprawnie na wszystkie pytania i tym samym wygrały milion złotych. Niektórzy z kolei odpadali już przy pytaniu za 500 zł. Nie jest tajemnicą, że czasem ogromna wiedza to nie wszystko - w Milionerach często liczy się też szczęście. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak poradzilibyście sobie z pytaniami za najwyższe stawki? Czy udałoby wam się na nie odpowiedzieć? Możecie to sprawdzić w naszym specjalnie przygotowanym quizie! Są tutaj pytania z teleturnieju za największą kasę! Zobaczcie poniżej.

Pytania z "Milionerów" za największą kasę! Wygrałbyś milion złotych? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Co mieści Wielki Łuk Braterstwa w paryskiej dzielnicy La Defense, zwany dwudziestowieczną wersją Łuku Triumfalnego?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Źródło: Pytania z "Milionerów" za największą kasę! Wygrałbyś milion złotych? [QUIZ]