Wysmarował całą kuchnię masłem orzechowym, żeby zdobyć lajki na TikToku. Rodzice zawiedzeni synem

i

Autor: TikTok screen/corbinnmillet

TikTok

Wysmarował całą kuchnię masłem orzechowym, żeby zdobyć lajki na TikToku. Rodzice zawiedzeni synem

2023-03-24 12:01

TikTok podbija świat, każdy chce być "cool", a przebicie znajdują tam coraz to głupsze filmy. Zdobycie zasięgów, fanów i lajków dla niektórych staje się coraz ważniejsze. Przykładem jest nastolatek z Pensylwanii, który pokrył cała kuchnię masłem orzechowym. Gdy zobaczyli to rodzice, wpadli w szał. Ale chłopak zdobył już ponad 5 milionów polubień.

Nic głupszego już dzisiaj nie zobaczycie. Nastolatek z Pensylwanii wysmarował cała kuchnię swoich rodziców masłem orzechowym, a potem nagrał reakcję ojca, czekają na niego na pierwszym piętrze, i wszystko wrzucił na TikToka. Chłopak czekał na jego reakcję na pierwszym piętrze. Oczywiście filmik cieszy się sporą popularnością i przyciągnął wielu fanów. Ma już blisko 4 miliony polubień. Nastolatek wydaje się na tyle "upośledzony", że niewiele robi sobie z opinii rodziców - Mama była wkurzona i po prostu wyszła - odpowiedział na pytanie zadane na łamach "New York Post".

Wściekły ojciec wbiega w szale po schodach, wyzywając syna, rzucając przekleństwa i krzycząc: "będziemy mieli mrówki". Corbin Millet podkreślił jednak, że rodzice zmienili trochę podejście do jego żartów, gdy dowiedzieli się, jak są popularne. - Jednak zanim to się stało, kilka razy mnie wyrzucili (z domu) - podsumował.

Zobaczcie poniżej film "wybitnego" nastolatka i sami wyciągnijcie wnioski.

Film, na którym widzimy kuchnię wysmarowaną masłem orzechowym, a następnie rozwścieczonego ojca nastolatka, stał się bardzo popularny na platformie TikTok i zdobył już ponad 5 milionów polubień. To bardzo przykre, bo oznacza, że społeczeństwo zdaje się obojętne na ludzką głupotę. A tej jest tutaj niewątpliwie sporo. Pod materiałem możemy też jednak przeczytać negatywne komentarze.

- Będziesz mieć ogromne problemy z mrówkami - napisał jeden z użytkowników. Wiele osób zwróciło uwagę też na kwestię marnowania jedzenia.

Czesław i Dorota Mozil o seksie w programie „Azja Express”
Źródło: Wysmarował całą kuchnię masłem orzechowym, żeby zdobyć lajki na TikToku. Rodzice zawiedzeni synem