Zamyka się Queens Street Bar. "Kuchenne Rewolucje nic nie dały" - piszą internauci

2023-01-26 13:29 Jakub Luberda
Zamyka się Queens Street Bar. Kuchenne Rewolucje nic nie dały - piszą internauci
Autor: Google Maps

Zamknięć we wrocławskiej gastronomii ciąg dalszy. Tym razem opuszcza nas lokal Queens Street Bar, który od lat gościł studentów oraz mieszkańców okolicznych osiedl. Choć właścicielka zapewnia, że dzieje się tak ze względów osobistych i zdrowotnych, to mieszkańcy łączą sytuację z przeprowadzonymi tu w zeszłym roku "Kuchennymi Rewolucjami" Magdy Gessler.

Queens Street Bar mieści się przy ul. Drukarska 32 we Wrocławiu. W maju 2022 roku restauracja przeszła przez "Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler, po których niestety nie udało się jej utrzymać zbyt długo. Zaledwie kilka miesięcy później właścicielka Queens Street Bar ogłosiła, że ze względów osobistych i zdrowotnych nie jest w stanie dłużej prowadzić biznesu. "Ten lokal potrzebuje nowych pomysłów i nowej energii" - dodała.

Nieudane "Kuchenne Rewolucje" nieoficjalną przyczyną zamknięcia?

Choć właścicielka Queens Street Pub w opublikowanym poście nakreśliła przyczyny zamknięcia lokalu, to internauci wietrzą w całej sytuacji drugie dno. W maju 2022 roku w restauracji przeprowadzono "Kuchenne Rewolucje", a pomysły Magdy Gessler nie do końca przypadły wszystkim do gustu. 

Wrocławskie Podróże Kulinarne nie lubią rewolucji Magdy Gessler

Wracając do wydarzeń z maja 2022 roku, warto przywołać opinię, jaką znaleźliśmy wówczas na popularnym blogu o wrocławskiej gastronomii. Czytelnicy Wrocławskich Podróży Kulinarnych właściwie od samego początku wiedzieli, że ich gastronomiczny guru nie polubił się z Queens Street Barem. 

"Czy Kuchenne Rewolucje po dwunastu latach od premiery programu w dalszym ciągu mogą wnieść do polskiej gastronomii coś pozytywnego? Po wizycie w restauracji Queens Street Bar we Wrocławiu przekonałem się, że absolutnie nie. Mało tego, Kuchenne Rewolucje najzwyczajniej w świecie mogą tej gastronomii wyrządzić wiele szkód" - przeczytać można było w maju 2022 r. na blogu Wrocławskie Podróże Kulinarne.

Oczywiście, nie można wszystkiego zrzucać na barki Magdy Gessler, szczególnie, gdy stanowisko właścicielki lokalu jest jasne. Mimo wszystko, zastanawiające jest, że Queens Street Bar zamyka się zaledwie kilka miesięcy po wizycie Kuchennych Rewolucji. 

Źródło: Zamyka się Queens Street Bar. "Kuchenne Rewolucje nic nie dały" - piszą internauci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany