Adam Viking Biegański

i

Autor: facebook.com/adam biegański

Adam "Vikin" Biegański wygrywa turniej na gołe pięsci na gali THE WAR

2021-06-13 10:12

Gala THE WAR, która odbyła się w Toruniu była prawdziwą gratką dla miłośników brutalnych sztuk walki. Ośmio-osobowy turniej wygrał białostoczanin Adam "Viking" Biegański i zgarnął 50 tys zł. Na gali odbył się również turnieju 3 na 3 na gołe pięści!

Zwycięstwo Biegańskiego w całym turnieju było przekonywujące, zawodnik białostockiego kluby Vale Tudo Białystok w pierwszym starciu zwyciężył z Dominikiem DŻINKS" Szymczakiem.  W kolejnym pojedynku Biegański rozprawił się z Arkadiuszem „ARAS-em” Dembińskim.  W finałowym pojedynku pokonał Sergiusza Zająca przez poddanie.

- Starałem się być bardzo konsekwentny i nie popełnią błędu. Czułem sie bardzo mocny w "stójce", ale wolałem włączyć w "parterze- mówił po gali Adam Biegański.

To już jego kolejny start w ostatnim czasie, w turnieju na gołe pięści. Wiosna tego roku białostoczanin doświadczenie zdobywał m.in. na jednej z gal WOTORE.

- Teraz krótki odpoczynku i wracam do treningów - przyznaje "Viking", którego we wrześniu czeka kolejna zawodowa walka, tym razem w rękawicach.

Turniej trzech na trzech został nierozstrzygnięty, przed walką finałową do szpitali trafili zawodnicy Górnika Wałbrzych. Finał turnieju przełożono na kolejną galę THE WAR.

Raport z Sopotu. Przedostatni trening przed wylotem do Rosji.
Źródło: Adam "Viking" Biegański wygrywa turniej na gołe pięści na gali THE WAR