Granica z Białorusią, Laser

i

Autor: Twitter.com

Białoruskie służby próbują oślepić poskich funkcjonariuszy laserem [WIDEO]

2021-11-12 10:59

Nowa forma prowokacji na polsko - białoruskiej granicy. Służy białoruskie próbują oślepić polskich funkcjonariuszy laserem.

Ostatniej doby na polsko - białoruskiej granicy odnotowano kilka takich przypadków w dwóch rejonach w okolicach Czeremchy i Kuźnicy .

- Zielona wiązka laser była wyraźnie kierowana w stronę naszych funkcjonariuszy. To jest ewidentna prowokacja. Nie wiemy jak jest siła tego laseru i czy nie powoduje uszkodzenia wzroku - mówi rzecznik podlaskiej straży Granicznej Katarzyna Zdanowicz​

To kolejna prowokacja funkcjonariuszy białoruskich wymierzona w Polaków. Jak informuje Mariusz Błaszczak, szef Ministerstwa Obrony Narodowej, na granicy jest obecnie 15 tys. żołnierzy Wojska Polskiego.

- Służby są przygotowane do tego, żeby zapewnić bezpieczeństwo naszej ojczyźnie - mówił. - Służby są gotowe, aby odeprzeć taki atak.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Gigantyczna kolejka tirów do przejścia granicznego Polska-Białoruś w Bobrownikach
Źródło: Białoruskie służby użyły LASERA! Próbowali oślepić polskich żołnierzy WIDEO