Debata o Lotnisku Krywlany jednak online. Sanepid wysłał pismo do urzędu

Debata o Lotnisku Krywlany online
Autor: UM Białystok Debata o Lotnisku Krywlany online

Debata dotycząca Lotniska Krywlany odbędzie się w innej formie niż planowano. W związku z pismem Powiatowego Inspektora Sanitarnego, które we wtorek wpłynęło do Urzędu Miejskiego w Białymstoku, organizatorzy musieli zmienić formę wydarzenia. W debacie wezmą więc udział jedynie paneliści.

Debata o Lotnisku Krywlany zaplanowana została na środę, 14 kwietnia na Stadionie Miejskim w Białymstoku. W dyskusji jako paneliści wezmą udział: prezydent Tadeusz Truskolaski, ekspert ds. infrastruktury lotniczej Piotr Niewiarowski, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku w latach 2008-2015 Ryszard Ziemblicki, Małgorzata Grabowska-Snarska ze Stowarzyszenia Okolica oraz Adam Kwiatkowski, naczelnik Wydziału Ochrony Zasobów Przyrodniczych z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.

Pierwotnie planowano podzielenie wydarzenia na dwie części. W pierwszej na pytania mieli odpowiadać paneliści, w drugiej zadawać je miała publiczność, a także moderator, odczytując wybrane pytania z listy przesłanej na [email protected] Niestety, w związku ze zmianą formy wydarzenia, publiczność nie będzie mogła wziąć udziału w panelu dyskusyjnym. W dalszym ciągu można jednak przesyłać swoje pytania na podany adres.

Zainteresowani wydarzeniem mogą je śledzić na oficjalnym profilu Miasta Białystok na Facebooku. Początek debaty o godz. 11.

Lotnisko w Katowicach rośnie w oczach. Jak idą prace?
Źródło: Debata o Lotnisku Krywlany jednak online. Sanepid wysłał pismo do urzędu
Nasi Partnerzy polecają