Złoty Golf

i

Autor: "DOG DAYS"

Filmowe Podlasie Atakuje. Złoty Golf zdobył film “Dog Days”

2021-10-18 12:55

W Białymstoku już po raz 18- ty odbyło się wielkie święto kina niezależnego - Filmowe Podlasie Atakuje. Nagrodę Publiczności zdobył film “Dog Days”.

Filmowe Podlasie Atakuje, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych akcji promujących kino niezależne. Organizatorzy z nadesłanych przez filmowców produkcji wybrali do tegorocznego pokazu 18 najlepszych filmów. "Złoty Golf" czyli Nagrodę Publiczności oraz 2 tys. zł. zdobył film “Dog Days” w reżyserii Zuzanny Grajcewicz, którego autorką zdjęć i współscenarzystką jest pochodząca z Suwałk Ewa Radzewicz!

"Doga Days" opowiada o świcie bez zwierząt, w którym działa firma świadcząca usługi mające zrekompensować ludziom ich brak.

Akcja Filmowe Podlasie Atakuje odbyła się już po raz 18- ty. O tym kto otrzymuje kultowego już "Złotego golfa" decyduje publiczność. A "Złoty Golf 2021", to unikatowy, niepowtarzalny projekt Bartosza Kolczykiewicza i Urszuli Piskurewicz.

W tym roku w jego blasku może ogrzewać się Zuzanna Grajcewicz, która ma na swoim koncie takie filmy jak "Wenus z Willendorfu, Wycina czy "Porachunki". Zuzanna byłą też asystentką Wojciecha Smarzowskiego podczas realizacji filmu Wesele.

Nagroda PR Wings dla CM Medyk za walkę z pandemią i hejtem
Źródło: Filmowe Podlasie Atakuje. Złoty Golf zdobył film “Dog Days”