Jagiellonia Białystok – Vejle BK. Trubeha: Końcówka obozu już nam się dłużyła

i

Autor: Biuro Prasowe Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok – Vejle BK. Trubeha: Końcówka obozu już nam się dłużyła

Jagiellonia Białystok – Vejle BK. Trubeha: Końcówka obozu już nam się dłużyła

2022-01-27 17:00

Jagiellonia Białystok zremisowała z duńskim Vejle BK 1:1. Bramkę dla żółto-czerwonych zdobył Andrzej Trubeha. Po końcowym gwizdku sędziego napastnik zdradził dlaczego otrzymał szansę podejścia do jedenastki i opowiedział o swoich wrażeniach z obozu w Belek.

Jagiellonia Białystok zremisowała 1:1 z duńskim Vejle BK. Jedyna bramka dla białostoczan padła po trafieniu Andrzeja Trubehy. Napastnik Jagi po zakończeniu meczu nie ukrywał, że jego trafienie jest w stu procentach zasługą Fiodora Cernycha:

Czytaj także: Jagiellonia Białystok – Vejle BK. Kolejny remis, bramka Trubehy i gol stracony po stałym fragmencie

- Fiedzia sam postanowił oddać mi karnego, za co bardzo mu dziękuję. Chyba chce żebym się podbudował przed ligą

Trubeha powiedział też kilka słów o czwartkowym przeciwniku, jego sposobie gry oraz tym, jak piłkarze Jagi przyswajają sobie założenia trenera Nowaka:

- Szczególnie dwójka stoperów bardzo wysokich i liczyli na te stałe fragmenty gry i mieli dziś sporo. My za to dobrze wychodziliśmy z kontry i wydaje mi się, że mogliśmy na to liczyć w starciu z Duńczykami. Przy piłce również staraliśmy się utrzymywać i kontrolować cały mecz, wydaje mi się, że nie wyszło źle.

Na koniec napastnik Jagiellonii opowiedział o swoich wrażeniach po obozie w Turcji:

- 18 dni, bardzo długo to wszystko trwało. Przez pierwsze dziesięć dni to bardzo dużo pracy, te trzy treningi w ciągu dnia to bardzo szybko zleciało. Później to już się trochę dłużyło. Na pewno dużo kilometrów w nogach, dużo ciężkiej pracy, mam nadzieję, że przyniesie to efekt w lidze.

Jutro żółto-czerwoni wrócą do Polski. Swój pierwszy w tym roku mecz na boiskach Ekstraklasy rozegrają w piątek, 4 lutego w Niecieczy.

MORSOWANIE krok po kroku. KASIA WĘSIERSKA w zimnej wodzie | ESKA XD - Fit vlog #41

High League - QUIZ

Pytanie 1 z 9
Kiedy odbędzie się druga gala High League

Źródło: JAGA TV

Źródło: Jagiellonia Białystok – Vejle BK. Trubeha: Końcówka obozu już nam się dłużyła