Kleszczele. Na brzegu zalewu znaleziono ubrania. Trwają poszukiwania

i

Autor: KWP Białystok - zdjęcie ilustracyjne Kleszczele. Na brzegu zalewu znaleziono ubrania. Trwają poszukiwania

Kleszczele. Na brzegu Zalewu Repczyce znaleziono ubrania. Trwają poszukiwania człowieka

2021-07-13 12:09

W gminie Kleszczele od poniedziałku (12 lipca) trwają poszukiwania osoby, której ubrania znaleziono na brzegu Zalewu Repczyce. W akcji biorą udział policjanci i strażacy. - Jak wynika z oględzin ubrania mogą należeć do nastoletniej osoby - poinformowała oficer prasowa hajnowskiej policji Paulina Pawluczuk-Kośko.

Zgłoszenie o odnalezieniu ubrań na brzegu Zalewu Repczyce policjanci otrzymali w poniedziałek (12 lipca) około godziny 21.30. Sądząc po ich wyglądzie, ustalono, że mogły one należeć do nastoletniej osoby. Do akcji zadysponowano policjantów oraz strażaków. Jeszcze tego samego dnia sprawdzono brzegi i teren przyległy do zalewu. We wtorek rano działania zostały wznowione. W tej chwili sprawdzane jest dno i brzegi zalewu. - Do chwili obecnej nie dostaliśmy informacji o zaginięciu osoby, do której mogłyby należeć znalezione ubrania. Nie możemy również wykluczyć, że zostały tam pozostawione przypadkowo - poinformował podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji. 

Raport z anteny 13.07, godz.10

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Kleszczele. Na brzegu Zalewu Repczyce znaleziono ubrania. Trwają poszukiwania człowieka