Kobieta z Hajnówki w biały dzień okradła bank. Ukrywała się w swoim domu

2020-12-16 13:48 natu
Kobieta z Hajnówki w biały dzień okradła bank
Autor: pixabay Kobieta z Hajnówki w biały dzień okradła bank

Hajnowscy policjanci zatrzymali podejrzaną o kradzież szczególnie zuchwałą. Kobieta, wykorzystując nieuwagę pracownicy banku, ukradła ponad 5 tysięcy złotych. 30-latka usłyszała już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek po południu dyżurny hajnowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy w kwocie 5200 złotych. Do zdarzenia doszło w piątek, w jednej z placówek bankowych na terenie Hajnówki.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Dzięki nagraniu udało się ustalić, kto jest odpowiedzialny za kradzież. Chwilę po zgłoszeniu hajnowscy policjanci zatrzymali 30-latkę podejrzaną o kradzież pieniędzy. Mieszkanka Hajnówki została zatrzymana w swoim domu.

Policjanci ustalili, że kobieta, dokonując opłaty w placówce banku wykorzystała nieuwagę kasjerki i zabrała banknoty z liczarki pieniędzy. Funkcjonariusze odzyskali całość skradzionej kwoty.

Mieszkanka Hajnówki usłyszała zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej, za którą grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

WYSADZILI bankomat i zgubili łup! Tysiące złotych na ulicy! Zrobili to pod nosem policji!