Łapy. Walka o "energetyki" w jednym ze sklepów. Mężczyzna kontra dwie kobiety

2020-11-17 13:55 natu
Łapy. Walka o energetyki w jednym ze sklepów
Autor: pixabay Łapy. Walka o "energetyki" w jednym ze sklepów

Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna najpierw ukradł artykuły spożywcze, odepchnął dwie pracownice i po wszystkim uciekł.

Białystok - złodzieje kradli na oczach policjanta

Łapy. Mężczyzna ukradł ze sklepu napoje energetyczne

W poniedziałek kryminalni z Komisariatu Policji w Łapach zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Do zdarzenia doszło w czwartek tuż po godzinie 6 w Łapach.

Zobacz też: Augustów. 29-latek ukradł spod sklepu rower. Dał go koledze, żeby pojechał po kebaby

Jak ustalili mundurowi, 12 listopada do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna, kradnąc między innymi napoje energetyczne. Całą sytuację zauważyły dwie pracownice, które natychmiast stanęły złodziejowi na drodze, gdy ten chciał opuścić lokal. 34-latek postanowił stawić opór. Aby zatrzymać łup, odepchnął kobiety, a potem uciekł ze sklepu.

Dotarcie do złodzieja zajęło mundurowym 4 dni. Zaskoczyli 34-latka w jego mieszkaniu. Podczas przeszukania znaleźli niewielką ilość marihuany.

Podejrzany usłyszał już zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz posiadania narkotyków. Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie środków odurzających do 3 lat.