Mężczyzna ukradł psa z prywatnej posesji. Wpadł, gdy spacerował z nim po mieście

2021-04-30 9:23 hz
Mężczyzna ukradł psa z prywatnej posesji z Kolnie
Autor: KPP Kolno Mężczyzna ukradł psa z prywatnej posesji z Kolnie

Do niecodziennej kradzieży doszło w Kolnie. Z jednej z prywatnych posesji został skradziony berneński pies pasterski. Chwilę później właścicielka "Miśki" znalazła ją 300 metrów od domu, kiedy szła z obcym mężczyzną. Dzięki stanowczej reakcji kobiety, nieznajomy zwrócił jej psa.

Do niecodziennej kradzieży doszło w zeszłym tygodniu w Kolnie. Około południa z jednej z prywatnych posesji został skradziony berneński pies pasterski. W tym czasie właścicielka czworonoga była w domu. Kiedy zorientowała się, że "Miśki" nie ma na posesji, od razu zaczęła jej szukać.

Zdenerwowana 27-latka jeździła samochodem i sprawdzała przyległe ulice. Około 300 metrów od domu zauważyła mężczyznę, który szedł z jej psem. Dzięki jej stanowczej reakcji nieznajomy oddał jej zwierzę. O całym zdarzeniu kobieta poinformowała kolneńskich policjantów.

Kryminalni już następnego dnia ustali tożsamość podejrzanego mężczyzny. Okazał się nim być 69-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży.

Zgodnie z Kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Raport z Anteny 29.04
Źródło: Mężczyzna ukradł psa z prywatnej posesji. Wpadł, gdy spacerował z nim po mieście
Nasi Partnerzy polecają