Papierosy zatopione w... żywicy. Zaskakujące odkrycie w kolejowych cysternach [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-09-21 10:56 agada

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z kolejowego przejścia granicznego w Siemianówce udaremnili próbę przemytu 121 tys. paczek nielegalnych białoruskich papierosów. Kontrabanda ukryta była w 12 cysternach z płynną żywicą.

Funkcjonariusze podlaskiej KAS z przejścia granicznego w Siemianówce podczas kontroli pociągu towarowego wjeżdżającego do Polski z Białorusi wykryli przemyt 121 tys. paczek papierosów. Owinięte folią i powiązane sznurem kartonowe pudła z kontrabandą zatopione były w 12 kolejowych cysternach z płynną żywicą syntetyczną. Wartość rynkowa zabezpieczonych papierosów to ponad 1 mln 800 tys. zł.

Załoga pociągu została przesłuchana. Papierosy trafiły do magazynu Oddziału Celnego w Siemianówce. W sprawie przemytu wszczęto postępowanie, które prowadzi Podlaski Urząd Celno-Skarbowy w Białymstoku.

Źródło: KAS Białystok

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Podlaskie. Niezwykłe odkrycie w kolejowych cysternach z żywicą
Źródło: Papierosy zatopione w... żywicy. Zaskakujące odkrycie w kolejowych cysternach [WIDEO, ZDJĘCIA]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany