Piątnica. Pijany przyjechał na stację i wszedł do budynku bez maseczki. Grozi mu nawet 5 lat!

Piątnica. Pijany przyjechał na stację i wszedł do budynku bez maseczki. Grozi mu nawet 5 lat!
Autor: KMP Łomża Piątnica. Pijany przyjechał na stację i wszedł do budynku bez maseczki. Grozi mu nawet 5 lat!

Policjanci z Piątnicy zwrócili uwagę na kierowcę, który przyjechał na stację paliw, zatankował i wszedł do budynku bez maseczki. Okazało się, że jest nietrzeźwy i ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (30 stycznia), po południu w Piątnicy. Mundurowi z miejscowego posterunku na jednej ze stacji paliw zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Zatankował on samochód i wszedł do stacji bez maseczki.

Czytaj także: NOWE obowiązkowe naklejki na samochody. CI kierowcy będą ich potrzebować!

Policjanci postanowili porozmawiać z 31-latkiem i wtedy wyczuli od niego alkohol. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że miał blisko promil alkoholu we krwi. Po sprawdzeniu kierowcy w bazie wyszło na jaw, że to nie pierwsze jego przewinienie. „Mieszkaniec Łomży ma obowiązujący jeszcze przez kilka miesięcy sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jak ustalili policjanci mężczyzna stracił prawo jazdy za wcześniejszą jazdę po alkoholu” – czytamy w komunikacie KMP w Łomży.

Za kierowanie pojazdem z sądowym zakazem grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 31-latek odpowie jeszcze za brak maseczki, a jego pojazd trafił na strzeżony parking.

Uratowali bobra przed pewną śmiercią! Teraz zwierzę wróciło na wolność

QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?

Pytanie 1 z 13
Zanim na zabój zakochał się pięknej prawniczce, był znany z romansów. George Clooney swego czasu tworzył parę między innymi z:
QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?
Źródło: Piątnica. Pijany przyjechał na stację i wszedł do budynku bez maseczki. Grozi mu nawet 5 lat!
Nasi Partnerzy polecają