Cernych

Autor: Biuro prasowe Jagiellonii Białystok

Pierwsza porażka Jagiellonii na zgrupowaniu w Turcji [AUDIO]

2021-01-19 9:40

Białostoczanie zanotowali pierwszą porażkę podczas zgrupowania w tureckim Belek. "Żółto-czerwoni" przegrali z drużyną z Kosowa KF Ballkani 1:2.

Trener Jagiellonii Bogdan Zając dał szanse gry w podstawowym składzie zawodnikom, którzy podczas weekendowych meczów rozpoczynali spotkania na ławce rezerwowych. Od pierwszych minut na boisku pojawili się:  Bogdan Tiru, Ariel Borysiuk i Fedor Cernych. Ten ostatni w 55 minucie  zdobył jednego gola dla Jagi w tym meczu

Cernych: To był ciężki mecz

Jagiellonia traciła bramki w 70 i 73 minucie. W końcówce meczu białostoczanie zepchnęli do defensywy rywala, ale nie potrafili doprowadzić do remisu.

W czwartek Jagiellonia ma rozegrać ostatni mecz sparingowy podczas tureckiego zgrupowania. Rywalem będzie zespół z Rosji - Rotor Wołgograd.

Drużyna 22 stycznia wraca do Białegostoku. Tydzień później startuje runda wiosenna PKO Ekstraklasy.​

Czy mógłbyś zostać policjantem w drogówce? Rozwiąż ten test i przekonaj się!