Pijalnia Wódki i Piwa w Białymstoku na sprzedaż [ZDJĘCIA]

i

Autor: Serwis Internetowy Krajowej Rady Komorniczej Pijalnia Wódki i Piwa w Białymstoku przy ul. Lipowej 3/5 idzie na sprzedaż.

Pijalnia Wódki i Piwa w Białymstoku na sprzedaż. Lokal idzie pod młotek [ZDJĘCIA]

2021-05-17 10:54

Pijalnia Wódki i Piwa w Białymstoku przy ul. Lipowej 3/5 idzie na sprzedaż. Lokal z wyposażeniem można kupić po bardzo atrakcyjnej cenie na licytacji, która odbędzie się 21 maja 2021. Będzie to pierwsza licytacja komornicza tego lokalu.

Pijalnia Wódki i Piwa w Białymstoku idzie pod młotek. Lokal przy ul. Lipowej 3/5 znalazł się na liście licytacji komorniczych, co oznacza, że wraz z wyposażeniem zostanie wystawiony na sprzedaż. Pierwszą licytację przewidziano na piątek, 21 maja. Jak czytamy w obwieszczeniu, oferta dotyczy nieruchomości położonej w Białymstoku przy ul. Lipowej 3/5 lok 1 stanowiącej lokal użytkowy - niemieszkalny o pow. 127 m2 wraz z udziałem we własności elementów wspólnych budynku i urządzeń wynoszącym 127/4018 oraz udziałem w prawie wieczystego korzystania  z wydzielonej zewnętrznej części działki gruntu nr 1643, obręb nr 011-Śródmieście o pow. 76 m2 od strony ulicy Liniarskiego przy wejściu zewnętrznym do lokalu nr 1.

Czytaj też: Dlaczego wyją syreny w Białymstoku i województwie podlaskim dzisiaj, 17 maja?

Pijalnia Wódki i Piwa w Białymstoku - kiedy licytacja?

Suma oszacowania wynosi 593.706,24 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi  445.279,68  zł. Pierwsza licytacja komornicza odbędzie się w piątek, 21 maja, o godz. 10 w budynku Sądu Rejonowego w Białymstoku mającego siedzibę przy ul. Mickiewicza 103 w sali nr XV.

Szczegóły licytacji dostępne są pod na oficjalnej stronie Serwisu Internetowego Krajowej Rady Komorniczej (kliknij odnośnik). Zdjęcia lokalu i wyposażenia obejrzysz, wchodząc w galerię poniżej.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?
Źródło: Pijalnia Wódki i Piwa w Białymstoku na sprzedaż. Lokal idzie pod młotek [ZDJĘCIA]