Podlaskie. Wjechał ciągnikiem do rowu i uszkodził ogrodzenie. Miał 4 promile alkoholu we krwi

i

Autor: KPP Kolno Podlaskie. Wjechał ciągnikiem do rowu i uszkodził ogrodzenie. Miał 4 promile alkoholu we krwi

Podlaskie. Wjechał ciągnikiem do rowu i uszkodził ogrodzenie. Miał 4 promile alkoholu we krwi

2022-01-28 15:29

Podlascy policjanci zatrzymali prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny 35-latkowi kierującemu ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna wjechał do rowu i uszkodził ogrodzenie posesji. Miał 4 promile alkoholu we krwi.

Do zdarzenia doszło w czwartek (27 stycznia) po godzinie 18.00. Policjanci z Kolna otrzymali zgłoszenie o kierowcy ciągnika, który wjechał do przydrożnego rowu i nie dawał żadnego znaku życia. „Na miejscu, w rozmowie ze świadkami mundurowi ustalili, że kierowca ciągnika jadąc jedną z ulic w Turośli w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie ciągnik przewrócił się i uszkodził ogrodzenie jednej z posesji” – czytamy w komunikacie KPP Kolno.

Czytaj także: Rolnicy. Podlasie. Gienek pokłóci się z przyjacielem? [WIDEO]

Za kierownicą ciągnika siedział 35-latek, od którego mundurowi od razu wyczuli alkohol. Badanie wykazało, że kierowca miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili również, że pojazd nie posiadał ważnych badań technicznych.

35-latek stracił prawo jazdy, zatrzymany został też dowód rejestracyjny maszyny. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji drogowej, grozi mu też do 2 lat pozbawienia wolności.

34-letni Bartek zginął podczas policyjnej interwencji. Jego rodzice stawili się w szczecińskiej prokuraturze

Test na inteligencję. Jesteś bystry, czy tylko ci się wydaje?

Pytanie 1 z 10
W przemysłowej pralni pięć pralek w ciągu pięciu minut wypierze 5 kg prania. Ile czasu będzie potrzebowało 100 pralek, aby wyprać 100 kg prania?
Źródło: Podlaskie. Wjechał ciągnikiem do rowu i uszkodził ogrodzenie. Miał 4 promile alkoholu we krwi