Pościg w Suchowoli. 24-latek z Suwałk uciekał przed policją kradzionym samochodem

2021-04-02 9:36 hz
Pościg w Suchowoli. 24-latek z Suwałk uciekał przed policją kradzionym samochodem
Autor: KWP Białystok Pościg w Suchowoli. 24-latek z Suwałk uciekał przed policją kradzionym samochodem

W Suchowoli podejrzany o kradzież nissana 24-latek nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po kilku kilometrach mieszkaniec Suwałk był już w rękach mundurowych.

We wtorek około godziny 6 policjanci z sokólskiej drogówki otrzymali informację, że drogą krajową numer 8 w kierunku Białegostoku może jechać skradziony nissan. Do kradzieży samochodu doszło tego samego dnia nad ranem w Suwałkach.

Czytaj też: Wielki Piątek i Wielka Sobota. Czy jest ŚCISŁY post? Czy można jeść MIĘSO? Ile posiłków?

Pościg w Suchowoli. 24-latek uciekał kradzionym nissanem

Mundurowi zauważyli poszukiwany pojazd w Suchowoli. Kierowca zlekceważył sygnały dźwiękowe oraz świetlne, przyśpieszył i zaczął uciekać. Rozpoczął się pościg za uciekinierem. Po kilku kilometrach ucieczki kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i ugrzązł w błocie. To właśnie wtedy został zatrzymany przez mundurowych.  Okazało się, że za kierownicą nissana siedział 24-letni mieszkaniec Suwałk. Był już wcześniej notowany za kradzieże.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie nie tylko za kradzież samochodu, ale również niezatrzymanie pojazdu do kontroli.

Pościg za piratem drogowym. Nagranie prosto z radiowozu
Źródło: Pościg w Suchowoli. 24-latek z Suwałk uciekał przed policją kradzionym samochodem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany