PSS Społem inwestuje w kolejny bar szybkiej obsługi. Wiemy, gdzie powstanie

2021-04-15 10:12 Maciej Łozowski
PSS Społem inwestuje w kolejny bar szybkiej obsługi
Autor: PSS Społem PSS Społem inwestuje w kolejny bar szybkiej obsługi

PSS Społem już niebawem rusza z kolejną inwestycją. Przy markecie "KEN" na osiedlu TBS Bacieczki wybudowany zostanie bar szybkiej obsługi. Zatrudnienie znajdzie w nim 30 osób.

Budynek, w którym mieście się market KEN na osiedlu TBS Bacieczki, to kolejny obiekt PPS Społem przechodzący modernizację. Już niedługo obok powstanie nowy punkt gastronomiczny - bar szybkiej obsługi PSS Społem. Inwestycja przewiduje wybudowanie nowej sali z klimatycznym oświetleniem, 60 miejscami konsumpcyjnymi oraz wnętrzem nawiązującym kolorystycznie do bryły dotychczasowego budynku. 

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej znów w ogniu krytyki. „Gospodarka za 3 mln, a oni żebrzą na maszyny”

W barze spodziewać się możemy znanej, tradycyjnej, polskiej kuchni serwowanej przez sieć w innych miejscach tego typu. Obok możliwości zjedzenia stacjonarnie (obecnie jest to niemożliwe ze względu na obostrzenia) będzie można odebrać zamówienie na wynos z okienka drive. Podobne rozwiązanie funkcjonuje w barach Hermes, Pogodny, Tęcza oraz Zodiak. 

"KEN" będzie ósmym barem PSS społem na mapie Białegostoku. Zatrudnionych ma w nim być 30 osób. Otwarcie punktu zaplanowano na koniec 2021 rok. 

Raport z Anteny 14.04
Źródło: PSS Społem inwestuje w kolejny bar szybkiej obsługi. Wiemy, gdzie powstanie
Nasi Partnerzy polecają