Rodzice wieźli dziecko ze złamaną ręką. Policjanci pilotowali ich do białostockiego szpitala [WIDEO]

Rodzice wieźli dziecko ze złamaną ręką. Policjanci pilotowali ich do białostockiego szpitala [WIDEO]
Autor: KMP w Białymstoku Rodzice wieźli dziecko ze złamaną ręką. Policjanci pilotowali ich do białostockiego szpitala [WIDEO]

W niedzielny (16 stycznia) wieczór policjanci białostockiej drogówki zatrzymali do kontroli pojazd marki hyundai, który przekroczył dopuszczalną prędkość. Okazało się, że rodzice wieźli dziecko ze złamaną ręką. Funkcjonariusze pilotowali ich aż do białostockiego szpitala.

Do zatrzymania jadącego z nadmierną prędkością samochodu marki hyundai doszło w niedzielny (16 stycznia) wieczór przed 20:00. Policjanci z białostockiej drogówki zatrzymali pojazd na krajowej ósemce w okolicach Sielachowskich. Po rozmowie z kierującym pojazdem wynikło, że rodzice pilnie wiozą swoje dziecko aż z Suwałk do szpitala w Białymstoku.

Czytaj także: Tragiczny WYPADEK w Suwałkach. Kobieta zginęła na miejscu [ZDJĘCIA]

Przyczyną tak szybkiej podróży był poważny uraz syna. 8-letni chłopiec podczas ćwiczeń akrobatycznych doznał złamania ręki i musiał natychmiast udać się w ponad 100-kilometrową wyprawę do stolicy Podlasia.

Funkcjonariusze natychmiast powiadomili o sytuacji dyżurnego białostockiej komendy miejskiej i rozpoczęli pilotaż zatrzymanego samochodu. Dzięki temu końcowy etap podróży udało się kierującemu pojazd hyundai pokonać bardzo sprawnie.

Wideo z interwencji podlaskiej policji obejrzysz TUTAJ

Szokujące sceny w Bolesławcu! Ukrainiec zaatakował ratowniczkę medyczną i uderzył ją w twarz

QUIZ. Kto to powiedział? Najsłynniejsze cytaty na świecie. Wstyd ich nie znać!

Pytanie 1 z 15
„Być albo nie być – oto jest pytanie”. Tak zaczyna się monolog Hamleta. Kto jest autorem tych słów i całego dramatu?

Źródło: Materiały prasowe KMP w Białymstoku