Rolnicy. Podlasie. DUŻA ZMIANA u Emilii Korolczuk. Tego trudno nie zauważyć! [ZDJĘCIA]

2021-04-09 13:05 natu
Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk w 5. odcinku. Zapowiedź i streszczenie [ZDJĘCIA]
Autor: telewizja FOKUS TV Emilia Korolczuk, Gienek i Andrzej oraz Tomek i Monika z Pokaniewa bohaterami nowego odcinka. Sprawdź, kiedy premiera, gdzie go oglądać i o której godzinie!

Emilia Korolczuk pojawi się w nowym odcinku serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie". Premiera 5. odcinka już w najbliższy weekend. Obok rolniczki z Laszek zobaczymy w nim Gienka i Andrzeja z Plutycz oraz Tomka i Monikę w Pokaniewa. W zapowiedzi 5. odcinka u Emilki można dostrzec dużą zmianę. Jaką? Sprawdźcie!

Nowy odcinek serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawiła się już zapowiedź tego, co dokładnie nas czeka. Oglądać będziemy mogli nowe przygody m.in. Gienka i Andrzeja z Plutycz oraz Tomka i Moniki z Pokaniewa. Na ekran nareszcie wraca także Emilia Korolczuk. Fani długo zastanawiali się, dlaczego rolniczki z Laszek nie ma w nowych odcinkach 3. sezonu. Wielu widzów podejrzewało, że związane to być z faktem, że Emilka niedługo rodzi. Bohaterka jest obecnie w zaawansowanej ciąży, a obowiązki w gospodarstwie w dużej mierze przejął jej życiowy partner, Karol. Para spodziewa się dziecka – dziewczynki Laury, która urodzić się ma już w czerwcu 2021 roku.

Emilia pojawiła się w zapowiedzi 5. odcinka 3. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie”. Widzowie szybko zaobserwowali duże zmiany w jej wyglądzie. Chodzi o rozpuszczone, długie włosy. Zwykle rolniczka skrywała je pod nakryciem głowy lub też upinała. Trudno było sobie wyobrazić, że sięgają aż poniżej ramion! Ujęcia z 5. odcinka, w których występuje Emilka, możecie zobaczyć w galerii poniżej.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka
Sonda
Czy podobają ci się nowe odcinki serialu "Rolnicy. Podlasie"?

Rolnicy. Podlasie – odcinek 5. Kiedy premiera? Co się wydarzy?

W nowym odcinku Gienek i Andrzej przygotowywać się będą do zimy. Pomogą im w tym Jarek i Jastrząb. Rolnicy z Plutycz wybiorą się do lasu po drewno. - U nas w gospodarstwie pali się tylko drewnem – przyznał Gienek w krótkiej zapowiedzi 5. odcinka. Onopiukowie przy okazji wycinki pochwalą się nową piłą, którą otrzymali w prezencie. Znowu nie zabraknie wspomnień. W 4. odcinku Gienek wspominał swojego zmarłego ojca oraz pierwszą córeczkę, Justynkę. Dziewczynka zmarła w wieku 3 miesięcy na ostre zapalenie płuc. W nowym odcinku Gienek i Andrzej oraz inni bohaterowie porozmawiają o psie Promilu, a także poprzednich czworonogach. Zaplanują również demontaż starego wychodka.

Przygotowania do zimy czekają także bohaterów z Laszek. Emilia Korolczuk pokaże, jak karmi kozy dynami oraz wyjaśni, dlaczego są dla nich tak pożyteczne. Opowie także o 9 nowych kozach, jakie trafiły do jej gospodarstwa. Zobaczymy także, jak wraz z innymi bohaterami Emilka rozkłada bele siana na pastwisku dla krów. Rolniczka przyznaje, że w gospodarstwie nie ma czasu na przerwę – również zimą.

5. odcinek „Rolników. Podlasie” to także nowe przygody Tomka i Moniki z Pokaniewa. Doświadczony rolnik pokaże w nim budynki igloo dla cieląt. Dzięki nim można im zapewnić dobre warunki nawet zimą. Tomek zaprezentuje także wytwórnię biogazu, który będzie przetwarzany na energię elektryczną.

Rolnicy. Podlasie – sezon 3. Gdzie oglądać 5. odcinek? O której premiera w TV?

Emisja 5. odcinka 3. sezonu serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” już w najbliższą niedzielę, 11 kwietnia o godz. 20.15. Wcześniej stacja Fokus TV wyemituje powtórki. Poniżej zapowiedź najnowszego odcinka:

  • Poprzednich sezonów o godz. 11.20
  • Poprzedniego odcinka o godz. 19.15.
Źródło: Rolnicy. Podlasie. DUŻA ZMIANA u Emilii Korolczuk. Tego trudno nie zauważyć! [ZDJĘCIA]
Nasi Partnerzy polecają