Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała partnera. Kim jest tajemniczy Karol? [ZDJĘCIA]

2021-04-08 14:40 hz
Emilia Korolczuk pokazała partnera. Kim jest tajemniczy Karol?
Autor: Emilia Korolczuk - Ranczo Laszki Emilia Korolczuk pokazała partnera. Kim jest tajemniczy Karol?

Emilia Korolczuk z serialu „Rolnicy. Podlasie” urodzi już w czerwcu. W Wielkanoc pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Karolem – jej partnerem i ojcem Laury. Kim jest tajemniczy wybranek Emilki? Jak się poznali i co zadecydowało, że zostali parą, a już wkrótce zostaną szczęśliwymi rodzicami? Sprawdziliśmy!

Emilia Korolczuk to prawdopodobnie najpopularniejsza rolniczka w Polsce. Rozgłos przyniósł jej udział w serialu dokumentalnym „Rolnicy. Podlasie”. Program stał się prawdziwym hitem telewizji FOKUS TV, a oglądalność pojedynczych odcinków sięga blisko 900 tys. widzów. 14 marca stacja wyemitowała premierowy, pierwszy odcinek 3. sezonu serialu. W niedzielę, 12 kwietnia, odbędzie się premiera 5. odcinka, w którym pojawi się m.in. właśnie Emilia Korolczuk. Rolniczka z Laszek pokaże, jak przebiegały u niej przygotowania do zimy.

Czytaj też: Rolnicy Podlasie. Gienek i Andrzej przygotowują się na trudny okres w Plutyczach [ZDJĘCIA]

W marcu Emilka podzieliła się z fanami radosną nowiną, informując, że jest już w zaawansowanej ciąży. W czerwcu rolniczka urodzi córeczkę, Laurę. Jej ojcem jest rok starszy od Emilii Karol. Para mieszka w jej gospodarstwie, a 35-latek mocno odciąża ukochaną od pracy na wsi. Na czas jej ciąży przejął większość obowiązków. Bohaterka serialu „Rolnicy. Podlasie” długo ukrywała go przed fanami. W rozmowie z „Gazetą Współczesną” przyznała, że to, czy „pokaże go światu”, zależy przede wszystkim od chęci i decyzji jej partnera. W końcu, w Wielkanoc, zrobiła wszystkim prezent i w mediach społecznościowych opublikowała wspólne zdjęcie z Karolem.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy. Podlasie. Kim jest Karol, partner Emilii Korolczuk? [26.04.2021] 

Karol ma 35 lat i mieszka wraz z Emilką w Laszkach. Para nie się pobrała. W czerwcu urodzi im się córka Laura. Karol mocno zaangażował się w pracę w gospodarstwie, aby odciążyć partnerkę, która, będąc przy nadziei, powinna się oszczędzać. Emilka zdradziła, że z Karolem znali się od młodzieńczych lat. Chodzili do jednej szkoły i wspólnie spędzali czas. Potem ich drogi na długo się rozeszły. Po wielu latach mężczyzna zobaczył rolniczkę w serialu, zauroczył się i postanowił zawalczyć o jej serce. Jak widać, odniósł sukces.

To, co działo się w gospodarstwie Emilki w ostatnich miesiącach, możemy śledzić w trzecim sezonie serialu „Rolnicy. Podlasie”. Premiera każdego nowego odcinka odbywa się co tydzień, w niedzielę, od 14 marca. 12 kwietnia na antenie FOKUS TV wyemitowany zostanie 5. odcinek serii. Początek emisji o godz. 20.15. Wcześniej widzowie mogą przypomnieć sobie, co się działo wcześniej w gospodarstwach rolników, oglądając powtórki.

Emilia Korolczuk z „Rolnicy. Podlasie” pochwaliła się partnerem

W wywiadzie z „Faktem” z 2020 roku Emilia Korolczuk przyznała, że przez długi czas jest singielką, ponieważ jej zdaniem mężczyźni boją się silnych kobiet. Rolniczce z Laszek z pewnością nie można odmówić pracowitości i zaangażowania. Emilka prowadzi gospodarstwo pod Zabłudowem. Ratuje przed rzeźnią konie, krowy czy cielaki. Jedną z jej pasji jest hodowla kóz, których ma już ponad setkę. Oprócz nich w gospodarstwie spotkać można koty, psy, kury, kaczki, pawie, perliczki, gęsi czy świnki morskie, a nawet… pająki. To jednak nie wszystko – Emilka z „Rolników. Podlasie” aktywnie prowadzi kanał Ranczo Laszki na YouTube. Jest również sołtyską wsi.

Do niedawna fani spekulowali, że cichym partnerem rolniczki może być Andrzej Onopiuk z Plutycz. Emilka jednak kilkukrotnie temu zaprzeczyła. Ujawniając informację o ciąży, zdradziła, że jest w związku z Karolem. Również Andrzej nigdy nie potwierdził, jakoby jego i Emilkę miało łączyć coś więcej niż znajomość.

Rolnicy. Podlasie. Zapowiedź 5. odcinka - co się wydarzy?

W Plutyczach Gienek, Andrzej, Jarek i Jastrząb jadą po drzewo i chwalą się nową piłą otrzymaną w prezencie. Bohaterowie rozmawiają o Promilu, a także poprzednich psach. Planują także demontaż starego wychodka. Emilka karmi kozy dyniami, które są dobrym źródłem witamin i naturalnym odrobaczaczem. Opowiada, jak trafiło do niej 9 nowych kóz. Potem rozkładają bele siana na pastwisku dla krów. - Zima nie jest czasem odpoczynku dla hodowcy, w gospodarstwie praca jest bez przerwy -przyznaje rolniczka. W Pokaniewie Tomek prezentuje budki typu igloo, gdzie trzymane są cielęta. Pozwalają one na przetrzymywanie ich na zewnątrz, nawet zimą. Prezentuje też wytwórnię biogazu, który będzie przetwarzany na energię elektryczną.

Źródło: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała partnera. Kim jest tajemniczy Karol? [26.04.2021]
Nasi Partnerzy polecają