Emilia Korolczuk

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/Super Express Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk jest W CIĄŻY! Wiadomo, kim jest ojciec dziecka [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-02-22 16:11

"Rolnicy. Podlasie". Emilia Korolczuk jest w ciąży! Radosne wieści z gospodarstwa w Laszkach. Bohaterka popularnego serialu dokumentalnego spodziewa się dziecka! Ojciec odnalazł ją dzięki serialowi. Kim jest? W rozmowie z Super Expressem Emilka opowiedziała o swoim związku, zdradziła płeć i imię, które otrzyma dziecko po urodzeniu, a także powiedziała, jak płynie jej życie przy nadziei.

"Rolnicy. Podlasie": Emilka Korolczuk jest w ciąży! [26.02.2021]

ZOBACZ TEŻ: Rolnicy. Podlasie: Prawdziwa BURZA wokół Emilki i jej ciąży! Fani przesadzili? [ZDJĘCIA]

Emilia Korolczuk to jedna uwielbianych bohaterek serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" emitowanego na antenie Fokus TV. Rolniczka z Podlasia od 2011 roku wraz z 82-letnią babcią Heleną prowadzi 16-hektarowe gospodarstwo. Pod opieką ma blisko setkę zwierząt. Przygarnia również te porzucone i potrzebujące pomocy. Oprócz hodowli zajmuje się produkcją sera z koziego mleka. Ogrom obowiązków nie przeszkadza jej w cyklicznym nagrywaniu wideo, które umieszcza na kanale Youtube. Ranczo Laszki cieszy się pokaźną widownią, a blaski i cienie wiejskiego śledzą fani w całej Polsce.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Emilia Korolczuk może być w ciąży („Rolnicy. Podlasie”. Emilka jest W CIĄŻY? Radosna nowina z Rancza Laszki [ZDJĘCIA]) Podejrzenia co do tego, że rolniczka jest przy nadziei, mieli fani serialu. Reporterzy Super Expressu odwiedzili Emilię w jej gospodarstwie i potwierdzili radosną nowinę - 34-letnia Emilia Korolczuk jest w ciąży! Spodziewa się dziecka już za kilka miesięcy! 

– Jestem w związku i oczekujemy córeczki. Termin porodu mamy wyznaczony na 3 czerwca – mówi 34-latka w rozmowie z se.pl. Córeczka jej i jej partnera nazywać się będzie: Laura. Jednocześnie Emilka zdementowała  plotki, jakoby ojcem dziecka miał być Andrzej z Plutycz, inna gwiazda "Rolników. Podlasie". – To bzdury. Poznaliśmy się w pracy przy serialu i nic nas nie łączy – ucina krótko Emilia.

ZOBACZ TEŻ:

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

"Rolnicy. Podlasie". Emilka w ciąży. Kim jest ojciec dziecka?

Wybranek Emilki nazywa się Karol i ma 35 lat.

– Znamy się od dziecka, chodziliśmy do jednej szkoły, graliśmy w piłkę. Potem na wiele lat nasze drogi się rozeszły, każde z nas miało swoje życie. Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowi – opowiada.

W rozmowie z Super Expressem rolniczka spod Zabłudowa bardzo chwaliła swojego partnera. Stwierdziła, że bardzo ją wspiera, szczególnie w okresie ciąży i wziął na siebie lwią część obowiązków w gospodarstwie. Na razie jednak nie chce pokazywać twarzy. Woli pozostać anonimowym, aby uciec od popularności, która na pewno by wzrosłą po ujawnieniu personaliów.

– Nie chce, aby ludzie podchodzili do niego na ulicy tak, jak podchodzą teraz do mnie – śmieje się Emilka w wywiadzie.

Emilka kilkukrotnie wspominała, że popularność bywała dla niej ciężarem. Szczególnie odczuła to w grudniu 2020 roku, gdy fani nachodzili ją na posesji, wysyłali SMS-y czy dzwonili nawet w środku nocy. Niektórzy nie dawali rolniczce spokoju nawet w okresie Bożego Narodzenia. Wielu przychodziło w "odwiedziny" lub dzwoniło pod wpływem alkoholu. 

"Rolnicy. Podlasie". Sezon 3 - kiedy nowe odcinki?

Emilię Korolczuk oraz innych bohaterów serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" zobaczymy w nowych odcinkach 3. sezonu. Premierę zaplanowano na 14 marca. Zobaczymy, co zmieniło się w gospodarstwach Emilki, Gienka i Andrzeja czy Tomka i Moniki. Dowiemy się, jak rolnicy z Podlasia radzili sobie zimą oraz jakie skutki wywołała u nich pandemia. 

Źródło: "Rolnicy. Podlasie": Emilia Korolczuk jest W CIĄŻY! Wiadomo, kim jest ojciec dziecka [ZDJĘCIA, WIDEO]