Rolnicy. Podlasie. Bohaterowie upieką pyszny chleb prosto z Podlasia! [WIDEO]

2021-04-14 15:24 natu
Rolnicy. Podlasie. Bohaterowie upieką pyszny chleb prosto z Podlasia!
Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Bohaterowie upieką pyszny chleb prosto z Podlasia!

„Rolnicy. Podlasie” - sezon 3. Odcinek 6. najpopularniejszego serialu dokumentalnego FOKUS TV zbliża się wielkimi krokami! W sieci krąży już jego zapowiedź. W nowym odcinku odwiedzimy gospodarstwa m.in. Wiesi i Jurka, a także Ranczo Laszki Emilii Korolczuk. Poznamy też przepis na to, jak upiec pyszny chleb prosto z Podlasia!

Spis treści

  1. Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej organizują ognisko
  2. Emilia Korolczuk testuje nową inwestycję
  3. Rolnicy. Podlasie – odcinek 6. Gdzie oglądać? Kiedy premiera?

Serial dokumentalny „Rolnicy. Podlasie” to prawdziwy hit gromadzący przed telewizorami oraz na grupach w mediach społecznościowych ogromną społeczność. Trwa właśnie 3. sezon serii, której nowe odcinki emitowane są wieczorem w każdą niedzielę. Odcinek 6. sezonu 3. zobaczymy 18 kwietnia.

Ekipa Fokus TV zajrzy w nim m.in. do Wiesi i Jurka, którzy samodzielnie pieką chleb. Rolnicy zdradzą widzom recepturę i sposoby na to, jak przygotować pyszny chleb prosto z Podlasia. Jedną z ważnych zasad, o której należy pamiętać, jest ta, aby nie przepiec pieczywa.

– My w domu nauczeni byliśmy szacunku do chleba. Człowiek musi bardzo ciężko pracować, żeby ten chleb mieć – przyznaje Wiesia.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej organizują ognisko

Fani doskonale wiedzą, że każdy nowy odcinek "Rolników. Podlasie" bez Gienka i Andrzeja, to odcinek stracony! Najpopularniejszych bohaterów serii nie zabraknie również teraz. Rolnicy z Plutycz miło spędzą czas w towarzystwie Jarka i Jastrzębia. Gienek i Andrzej zorganizują ognisko, na którym upieką apetyczne kiełbaski. Jak będą im smakowały? Przekonamy się już niedługo. W 5. odcinku Gienek i Andrzej również z Jarkiem i Jastrzębiem wybrali się do lasu, aby zgromadzić drewno do opału na zimę. Wzięli się także za kolczykowanie bydła. Pomagał im Bogdan. Niestety, w ostatnich dniach na Gienka i Andrzeja oprócz życzliwych słów spadła także krytyka: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej znów w ogniu krytyki. „Gospodarka za 3 mln, a oni żebrzą na maszyny”

Sonda
Rolnicy z Podlasia 2. Których bohaterów najbardziej lubisz oglądać?

Emilia Korolczuk testuje nową inwestycję

W nowym odcinku ponownie pojawi się także Emilia Korolczuk oraz jej Ranczo Laszki, gdzie każdego dnia nie brakuje obowiązków. Widzowie dowiedzą się, jak wygląda lonżowanie czy prace w koziarni. Emilka cieszy się z narodzin małych króliczków. Pokazuje je mamie i babci. Przygarnięte przez rolniczkę kózki były dotychczas w kwarantannie. Teraz mogą wreszcie zostać zaprowadzone do koziarni. W tym odcinku Emilka postanawia wypróbować również lonżownik, w który niedawno postanowiła zainwestować.

W 5. odcinku Emilka wraz z rodziną dokarmiali kozy dyniami. Rolniczka tłumaczyła, że są one dla zwierząt nie tylko cennym źródłem witamin, ale i naturalnym odrobaczaczem. Ranczo Laszki wzbogaciło się o 9 kóz do adopcji. Emilia Korolczuk przejęła je od poprzedniego właściciela. Niestety, jedno ze zwierząt, Nadzieja, zmarło po 4 dniach. Kózka była w bardzo złym stanie.

Rolnicy. Podlasie – odcinek 6. Gdzie oglądać? Kiedy premiera?

Premiera 6. odcinka 3. sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” odbędzie się w niedzielę, 18 kwietnia. Początek o godzinie 20.15. Wcześniej, o godz. 19.15 stacja Fokus TV wyemituje odcinek 5. Natomiast o 11.20 widzowie mogą przypomnieć sobie, co działo się w poprzednich sezonach. Wszystkie odcinki 3. sezonu serialu oglądać można po emisji w TV na Ipla TV.

„Rolnicy. Podlasie” to oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Opisuje blaski i cienie życia na wsi. Bohaterami serialu dokumentalnego są prości, pracowici ludzie, którzy muszą być dzisiaj niejednokrotnie nie tylko hodowcami, ale też mechanikami, ekonomistami, biologami i księgowymi. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie – region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu. To jednak przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka
Źródło: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej organizują ognisko. Emilka testuje nową inwestycję [ZDJĘCIA]
Nasi Partnerzy polecają