Rolnicy Podlasie. Sroga zima w Plutyczach. Gienek i Andrzej mają ważny apel

i

Autor: Youtube Rolnicy Podlasie. Sroga zima w Plutyczach. Gienek i Andrzej mają ważny apel

Rolnicy. Podlasie – sezon 3. Gienek i Andrzej mają POWAŻNY problem. Chodzi o konia [ZDJĘCIA]

2021-02-26 10:00

Premiera 3. sezonu serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” odbędzie się już 14 marca. W 1. odcinku zobaczymy znanych bohaterów serii: Gienka i Andrzeja, Emilkę, Tomka i Monikę czy Jarka z Agnieszką. Przekonamy się, jakie przygody przeżywali w ostatnich miesiącach po zakończeniu zdjęć do 2. sezonu „Rolników”. W ich życiu i gospodarstwach wiele się zmieniło, o czym m.in. ostatnie radosne nowiny o tym, że Emilka z Laszek jest w ciąży.

Bijący rekordy oglądalności serial dokumentalny „Rolnicy. Podlasie” wraca na antenę Fokus TV. W trzecim sezonie serii „Rolnicy. Podlasie” bez wątpienia nie zabraknie emocji. Nadal będziemy śledzić losy między innymi Gienka i Andrzeja z Plutycz, Emilki z Laszek, Tomka z Pokaniewa, Natalii i Michała z Haciek oraz Maćka z Kundzicz. W nowych odcinkach pojawią się także zupełnie nowi bohaterowie. Poznamy ich już w marcu, być może w dniu premiery 1. odcinka 3. sezonu. W życiu niektórych z głównych postaci serialu zajdą bardzo poważne zmiany. Przekonaliśmy się już o tym, chociażby dowiadując się, że Emilka z Laszek jest w ciąży. W nowych odcinkach przekonamy się, jak rolnicy z Podlasia radzili sobie z pandemią czy srogą zimą w regionie. Będziemy również obserwować, jak opiekują się nowo narodzonymi zwierzętami, realizują inwestycje, zbierają plony i mierzą się z przeciwnościami pogody czy ogólnoświatowego kryzysu. Producenci zdradzili już, co czeka nas w najnowszym, premierowym odcinku trzeciej serii „Rolników. Podlasie”.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy. Podlasie – sezon 3. Co się wydarzy w 1. odcinku?

Dla Jurka z Ciełuszek to bardzo ważny dzień. Dziś zawiezie trzy swoje ogiery na wystawę w Szepietowie. Dla hodowców z Podlasia to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w ciągu roku. Jurkowi w przygotowaniach do transportu, a później w czasie wystawy pomagają Agnieszka i Jarek. W czasie dwudniowej imprezy zwierzęta są poddawane ocenie przez specjalną komisję. Wynik ma olbrzymie znaczenie – zależy od niego czy zwierzę uda się korzystnie sprzedać, czy nie.

W Szepietowie nie zabraknie też innych bohaterów związanych z hodowlą koni. Gienek i Andrzej z Plutycz zastanawiają się nad kupnem pięknego ogiera do swojego stada, Andrzej próbuje nawet dosiąść rumaka. Na wystawie pojawi się też Bogdan z rodziną, a także doktor Agnieszka, która jako lekarz weterynarii często opiekuję się szlachetnymi i bardzo cennymi zwierzętami.

Rolnicy. Podlasie – sezon 3. Kiedy premiera? O której i gdzie oglądać 1. odcinek?

Najchętniej oglądany serial telewizji FOKUS TV, „Rolnicy. Podlasie”, powróci na antenę FOKUS TV już 14 marca. Premiera 1. odcinka 3. sezonu odbędzie się w niedzielę o godz. 20. O tej samej porze emitowane będą kolejne odsłony nowej serii. Oprócz kanału Fokus TV nowe odcinki „Rolników z Podlasia” oglądać będzie można na oficjalnej stronie internetowej telewizji. Przed każdym premierowym odcinkiem Fokus TV wyemituje powtórki, by widzowie mogli sobie przypomnieć, co działo się wcześniej w gospodarstwach rolników.

Źródło: Rolnicy. Podlasie – sezon 3. Gienek i Andrzej mają POWAŻNY problem [ZDJĘCIA]