Rolnicy. Podlasie. W czym Gienek chce wzorować się na Emilii Korolczuk?

i

Autor: telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. W czym Gienek chce wzorować się na Emilii Korolczuk?

Rolnicy. Podlasie. W czym Gienek chce wzorować się na Emilii Korolczuk?

2022-01-31 16:17

Gienek i Andrzej z Plutycz to najważniejsi bohaterowie serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. W ostatnim odcinku programu najbardziej znany rolnik w województwie podlaskim chwalił się koledze prezentem od fanki. Przy okazji dowiedzieliśmy się, w czym Gienek chce wzorować się na Emilii Korolczuk.

W ostatnim odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie” Gienek wspólnie z Jastrzębiem i Walkiem starał się zadbać o zwierzęta w swoim gospodarstwie. Mężczyźni próbowali przyciągnąć bydłu belę siana, wybrali się również na pole, ale zanim do tego doszło poznaliśmy historię koguta „Rosołka”.

Czytaj także: Rolnicy. Podlasie. Gienek pokłóci się z przyjacielem? [WIDEO]

Przy tej okazji między Gienkiem a Jastrzębiem doszło do ciekawej rozmowy. Przyjaciel rolnika z Plutycz zdradził jak pierwszy raz dowiedział się o ptaku i ile śmiechu przy tym było.

Czytaj więcej o serialu "Rolnicy. Podlasie":

Gienek chce wzorować się na Emilii Korolczuk?

Ponadto Jastrząb zdradził, że Gienek podobnie jak Emilia Korolczuk chce teraz nazywać każde zwierzę w swoim gospodarstwie: - Jak pierwszy raz o nim usłyszałem, to myślałem, że on [Gienek – red.] zaprosi na rosołek, bo już ugotowali, a to chodzi o kogutka. Tak jak u Emilki w Laszkach, każda koza, koń, krowa ma imię. I teraz Gienek bierze przykład od Emilki.

- Cały kierownik podwórka. Duże koguty bije, on musi być panem – dodał o „Rosołku” Gienek. Zapytany przez Jastrzębia, dlaczego tak dziwnie nazwał ptaka i czy może nie dlatego, że nadaje się na rosół, stwierdził: - Na rosół absolutnie nie. A co z niego, jak on 20 dag waży? - stwierdził ojciec Andrzeja.

Gdzie i kiedy oglądać 4. sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”?

Przygody Gienka i Andrzeja z Plutycz, możemy śledzić w nowych odcinkach 4. sezonu serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Emisja 6. odcinka już w niedzielę, 6 lutego, na antenie FOKUS TV. Początek o godz. 20.15.

5 sposobów na: niedocenione sporty zimowe

Slang Młodzieżowy. Udowodnij, że nie jesteś boomerem!

Pytanie 1 z 13
"Srogo" to inaczej...
Źródło: Rolnicy. Podlasie. W czym Gienek chce wzorować się na Emilii Korolczuk?