To będą najdroższe święta w historii! Ile wydamy na Boże Narodzenie w tym roku?

i

Autor: pexels To będą najdroższe święta w historii! Ile wydamy na Boże Narodzenie w tym roku?

Seniorka okradła mężczyznę, który poszedł opłacić parking w centrum Białegostoku

2021-05-27 12:58

Policjanci z białostockiego komisariatu zatrzymali kobietę, która przywłaszczyła blisko 7 tysięcy złotych i złoty medalik. 67-latka zabrała portfel z pieniędzmi tuż po tym, jak wypadł z kieszeni pokrzywdzonego, który szedł opłacić parking w centrum miasta. Kobieta wyjęła z niego pieniądze i złoty medalik, a portfel z dokumentami odłożyła na ławkę.

We wtorek, 25 maja policjanci z Białegostoku zatrzymali kobietę, która przywłaszczyła blisko 7 tysięcy złotych oraz złoty medalik. Do zdarzenia doszło pod koniec kwietnia w centrum miasta.

Jak ustalili mundurowi, 59-letni białostoczanin wyszedł z auta, aby opłacić bilet parkingowy. W pewnym momencie wypadł mu z kieszeni portfel. Obserwująca całą sytuację kobieta podniosła portfel i wyjęła z niego pieniądze wraz ze złotym medalikiem. Następnie wraz z dokumentami odłożyła portfel na ławkę. Łączna wartość strat oszacowana przez pokrzywdzonego to ponad 7 tysięcy złotych.

Śledczy z białostockiej "jedynki" ustalili, że kobietą, która przywłaszczyła sobie pieniądze i medalik, jest 67-letnia mieszkanka osiedla Białostoczek. W ustaleniu sprawczyni kradzieży pomogło nagranie z monitoringu. W miniony wtorek mundurowi zapukali do mieszkania kobiety. W trakcie przeszukania znaleźli przywłaszczone pieniądze w kwocie blisko 5 tysięcy złotych, które wkrótce trafią do prawowitego właściciela.

Kobiecie grozi nawet rok więzienia.

Raport z Anteny 27.05
Źródło: Seniorka okradła mężczyznę, który poszedł opłacić parking w centrum Białegostoku