Suwałki. 25-latek kradł czekolady i kawę ze sklepów

i

Autor: pixabay Suwałki. 25-latek kradł czekolady i kawę ze sklepów

Seryjny złodziej czekolady i kawy zatrzymany. Nakradł na naprawdę sporą kwotę!

2020-12-10 14:13

Suwałki. 25-latek dokonał serii kradzieży w sklepach na terenie miasta. Jego łupem padły czekolady i kawa. Występki mogą go słono kosztować, ponieważ odpowie za nie w warunkach recydywy.

Nowe radiowozy dla podlaskich policjantów

We wtorek przed południem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach otrzymał informację, że w jednym ze sklepów w centrum miasta doszło do kradzieży. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna próbował wyjść ze sklepu nie płacąc za dwie czekolady, które wziął z regału. Ujął go personel sklepu.

Nowe radiowozy w podlaskiej policji trafią do trzech komend [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na miejsce przyjechał patrol. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że zatrzymany kilka dni wcześniej także ukradł kilkanaście czekolad w tym samym sklepie, a w innym - cztery kawy. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę ponad 850 złotych.

Zatrzymany 25-letni mieszkaniec Suwałk trzeźwiał w policyjnym areszcie, bo miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. W środe usłyszały zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Za przestępstwo to grozi kara pozbawienia wolności do lat 5, a w związku z warunkami recydywy może być dodatkowo zwiększona o połowę.

Źródło: Seryjny złodziej czekolady i kawy zatrzymany. Nakradł na naprawdę sporą kwotę!