Słobódka. Mężczyzna od rana pił alkohol. Wpadł, bo później własnym samochodem przyjechał na policję

i

Autor: Podlaska Policja Słobódka. Mężczyzna od rana pił alkohol. Wpadł, bo później własnym samochodem przyjechał na policję

Słobódka. Mężczyzna od rana pił alkohol. Wpadł, bo później własnym samochodem przyjechał na policję

2022-01-18 13:55

42-latek przyjechał na posterunek policji w Słobódce na wezwanie funkcjonariuszki z związku z wykroczeniem. Bardzo szybko okazało się, że mężczyzna, który własnym samochodem przyjechał na miejsce, był pijany.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę (15 stycznia). 42-latek przyjechał własnym samochodem na posterunek policji w Słobódce. Został na niego wcześniej wezwany w związku z wykroczeniem.

Czytaj także: Śląskie. Wykłócał się o zimnego hot doga. O mały włos nie trafił do więzienia

W trakcie rozmowy policjantka wyczuła u mężczyzny wyraźny zapach alkoholu. W związku z tym, że znała tego mężczyznę i wiedziała, iż mieszka niedaleko, zapytała w jaki sposób dotarł on na miejsce. 42-latek przyznał się, że jeszcze rano spożywał alkohol, a później sam przyjechał samochodem na umówione miejsce. Pojazd zaparkował przed budynkiem, co widać na zdjęciu.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierujący miał prawie promil alkoholu w organizmie. 42-latek stracił prawo jazdy, za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Materiały prasowe suwalki.policja.gov.pl

Bydgoskie służby w akcji! Tak ratują życie osób, które wpadły do wody

Czy on będzie dobrym ojcem? Przetestuj swojego partnera

Pytanie 1 z 10
Ostatnio wspomniałaś, że chciałabyś mieć dziecko... Jak zareagował Twój partner?
Źródło: Słobódka. Mężczyzna od rana pił alkohol. Wpadł, bo później własnym samochodem przyjechał na policję