ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2022 w BIAŁYMSTOKU – o której godzinie?

ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2022 w BIAŁYMSTOKU – o której godzinie?
Autor: pixabay.com ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2022 w BIAŁYMSTOKU – o której godzinie?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy musi zakończyć się tym wydarzeniem! Na którą godzinę zaplanowano tradycyjne Światełko do Nieba w czasie 30. finału WOŚP w Białymstoku? Czytaj dalej w naszym artykule.

Wszyscy zainteresowani 30. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy najczęściej zadają sobie pytanie: o której jest Światełko do Nieba 2022 w Białymstoku? Nic dziwnego, bo to co roku najważniejsza atrakcja każdego finału. W najbliższą niedzielę 30 stycznia organizowany jest koncert gwiazd i wiele innych, równie ciekawych, wydarzeń.

Czytaj także: WOŚP 2022 w Białymstoku. Jakie gwiazdy wystąpią na scenie? [PROGRAM, GODZINY WYSTĘPÓW]

Organizatorzy wyjaśniają, że Światełko do Nieba to nie tylko pokaz, ale również symbol. W jednym momencie, wszystkie osoby dobrej woli i którym bliskie są idee WOŚP, wysyłają w stronę nieba pozytywną energię.

Światełko do Nieba 2022 w Białymstoku – GODZINA

30. finał WOŚP odbędzie się pod hasłem „Przejrzyj na oczy” i ma wesprzeć okulistykę dziecięca w Polsce. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu, który pozwoli diagnozować i leczyć wzrok u dzieci. Kulminacyjnym punktem imprezy będzie właśnie Światełko do Nieba. Mieszkańcy Białegostoku będą mogli podziwiać ten pokaz na Rynku Kościuszki o godz. 20.00.

WOŚP - ESKA licytacja G20

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Jaką wpadkę zaliczyła Kim Kardashian na ostatnim zdjęciu?
Źródło: ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2022 w BIAŁYMSTOKU – o której godzinie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany