Śmiertelne potrącenie w Szastałach

i

Autor: KWP Białystok Śmiertelne potrącenie w Szastałach / Zdjęcie ilustracyjne

Szastały. Kierowca zabił pieszego na drodze i uciekł. Policja szuka świadków

2021-09-24 14:08

Podróżujący nieznanym pojazdem kierowca śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł. Bielscy policjanci poszukują świadków tego zdarzenia. Doszło do niego na drodze krajowej 66 między Bielskiem Podlaskim a miejscowością Szastały w dniu 23 września 2021 roku. Zapewniają, że osoba zgłaszająca zachowa anonimowość.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim poszukują świadków śmiertelnego potrącenia pieszego, do którego doszło 23 września na drodze krajowej 66, pomiędzy Bielskiem Podlaskim a miejscowścią Szastały. Zgłoszenie o tym wypadku funkcjonariusze otrzymali o 21.47. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna najprawdopodobniej został potrącony przez nieznany pojazd.

Czytaj również: Śmierć na granicy polsko-białoruskiej. Nie żyje mężczyzna

Do wypadku doszło poza obszarem zabudowanym, a pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Sprawca potrącenia odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz trwają jego poszukiwania.

- Prosimy wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat zdarzenia bądź samochodu, który od wczoraj mógł brać udział w wypadku o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim pod numerem 47 712 52 12 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112. Wszystkim osobom zapewniamy anonimowość - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Raport z Anteny 24.09
Źródło: Szastały. Kierowca zabił pieszego na drodze i uciekł. Policja szuka świadków