Tragiczny wypadek w gminie Michałowo. Nie żyje 59-latka

i

Autor: pixabay.com Tragiczny wypadek w gminie Michałowo. Nie żyje 59-latka

Tragiczny wypadek w gminie Michałowo. Nie żyje 59-latka

2022-02-02 8:36

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Kobylanka w gminie Michałowo. 30-letni potrącił kobietę, która nie przeżyła tego zderzenia.

Do zdarzenia doszło we wtorek (1 lutego) przed godz. 17.00. Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Kobylanka w gminie Michałowo. Ze wstępnych ustaleń podlaskiej policji wynika, że 30-letni kierowca na prostej drodze potrącił idącą kobietę.

- Przed 17:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu osoby pieszej w Kobylance (gmina Michałowo). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca renault na prostym, nieoświetlonym, odcinku drogi potrącił idącą w tym samym kierunku kobietę - podaje Elżbieta Zaborowska z Podlaskiej Policji.

59-latka nie przeżyła zderzenia z pojazdem. Funkcjonariusze przeprowadzili rutynowe badanie alkomatem na obecność alkoholu w organizmie, ale 30-latek był trzeźwy. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Tak kierowcy z Bydgoszczy łamią przepisy! Policja pokazuje nagranie

QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?

Pytanie 1 z 13
Zanim na zabój zakochał się pięknej prawniczce, był znany z romansów. George Clooney swego czasu tworzył parę między innymi z:
QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?
Źródło: Tragiczny wypadek w gminie Michałowo. Nie żyje 59-latka