Wielki sukces podlaskiej policjantki. Agata Iwanowicz okazała się najlepsza!

i

Autor: KPP Augustów Wielki sukces podlaskiej policjantki. Agata Iwanowicz okazała się najlepsza!

Wielki sukces podlaskiej policjantki. Agata Iwanowicz okazała się najlepsza!

2021-06-22 8:39

Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie - sierżant Agata Iwanowicz okazała się najlepszą zawodniczką w ósmej edycji białostockiego półmaratonu w klasyfikacji służb mundurowych kobiet. Zawody odbyły się w miniony weekend w Białymstoku.

W weekend w Białymstoku odbył się 8. PKO Nocny Białystok Półmaraton. Uczestnicy zawodów rywalizowali na dystansie ponad 21 kilometrów. W sportowych zmaganiach nie mogło zabraknąć oficera prasowego z augustowskiej komendy policji.

Sierżant Agata Iwanowicz wystartowała w biegu reprezentując Komendę Powiatową Policji w Augustowie w klasyfikacji Mistrzostw Służb Mundurowych w Półmaratonie. Policjantka uzyskała czas 1:41:18 i okazała się najszybszą zawodniczką wśród kobiet ze służb mundurowych.

Sport jest od wielu lat pasją augustowskiej policjantki, nie pierwszy raz staje na podium reprezentując augustowską komendę w zawodach biegowych. W 2019 roku, startując w 46. Maratonie Dębno, zajęła trzecie miejsce wśród policjantek, a w IV Biegu Niepodległości w Ogrodniczkach stanęła na drugim miejscu podium w kategorii kobiet ze służb mundurowych.

Raport z anteny 21.06, godz.10
Źródło: Wielki sukces podlaskiej policjantki. Agata Iwanowicz okazała się najlepsza!