Wybił szybę w samochodzie 44-latka, który pośpieszał go w robieniu zakupów

i

Autor: Policja Podlaska

Wybił szybę w samochodzie 44-latka, który pośpieszał go w robieniu zakupów

2021-07-26 14:48

W czwartkowy wieczór 26-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego wybił szybę w aucie należącym do 44-latka, bo ten zwrócił mu uwagę podczas robienia zakupów. Młody mężczyzna był pijany. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

W czwartkowy wieczór, kolneńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z samochodów na stacji paliw przy Małym Płocku została wybita szyba. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali poszkodowanego i sprawcę, od którego policjanci od razu wyczuli alkohol. Z relacji 44-latka, wynikało, że gdy stał w kolejce do kasy na stacji paliw, zwrócił uwagę dwóm stojącym przy kasie mężczyznom, aby pospieszyli się w robieniu zakupów. Ci zaraz mieli się na nim zemścić.

CZYTAJ TAKŻE: Tak wygląda NAJWIĘKSZE RONDO w Polsce. Odchodzi od niego aż dwanaście ulic!

Zajechali mu drogę

Gdy 44-latek wyjeżdżał z parkingu, inny samochód zajechał mu drogę. Wysiadło z niego 4 mężczyzn, z których jeden wybił tylną, prawą szybę w jego samochodzie. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 1,5 tysiąca złotych. Okazało się, że za aktem wandalizmu stoi 26-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Szaleniec w BMW rozjeżdżał ludzi
Sonda
Czy dostałeś/aś SMS o treści: "Twoja paczka została zatrzymana przez służby celne"?
Źródło: Wybił szybę w samochodzie 44-latka, który pośpieszał go w robieniu zakupów