Tolwin - Żuborice. Zderzenie opla z fiatem. Trzy osoby w szpitalu

i

Autor: KPP Siemiatycze Tolwin - Żuborice. Zderzenie opla z fiatem. Trzy osoby w szpitalu

Wypadek na trasie Tolwin - Żuborice. Zderzenie opla z fiatem. Trzy osoby w szpitalu

2021-06-10 10:07

Powiat siemiatycki. Kierujący oplem mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu fiatowi. Doszło do wypadku, w wyniku którego ranny został on oraz jego pasażerka. Droga w miejscu zdarzenia została całkowicie zablokowana.

Ok godziny 7 dyżurny siemiatyckiej komendy otrzymał informacje o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu dróg pomiędzy miejscowościami Tolwin - Żurobice.

- Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący oplem, jadąc droga podporządkowaną, nie zastosował się do znaku "ustąp pierwszeństwa", w wyniku czego doszlo do zderzenia z fiatem. Policjanci nadal pracują na miejscu - poinformował Kamil Jaroć, oficer prasowy KPP w Siemiatyczach.

W wyniku zdarzenia 74-letni kierowca Fiata oraz jego 75-letnia pasażerka zostali przetransportowani do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Droga w wyniku wypadku została całkowicie zablokowana

Wcześniej, również koło godziny 7 w powiecie siemiatyckim, doszło do innego groźnego wypadku. Kierująca volkswagenem podczas wyprzedzania wypadła z drogi i uderzyła w drzewo: Wypadek na DW 673. Kierująca volkswagenem uderzyła w drzewo. Trzy osoby w szpitalu

Chcesz coś napisać na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię! Podziel się nią z nami w komentarzu niżej!

Raport z anteny 09.06, godz.10
Źródło: Wypadek na trasie Tolwin - Żuborice. Zderzenie opla z fiatem. Trzy osoby w szpitalu