Skolim

i

Autor: AKPA

Akcja

Charytatywny piknik na Dzień Dziecka w Gorzowie. Będzie muzyczna gwiazda!

2024-05-29 16:31

Sobotnia [1.06] impreza na Wale Okrężnym ma wesprzeć najmłodszych z placówki przy ul. Kazimierza Wielkiego. Zaplanowano mnóstwo muzycznych oraz sportowych atrakcji. Gwiazdą będzie idol młodego pokolenia- Skolim.

Sobotnie wydarzenie organizowane jest z okazji Dnia Dziecka i dla gorzowskich młodych mieszkańców. Cel jest szczytny- zbiórka pieniędzy dla podopiecznych Domu Dziecka przy ul. Kazimierza Wielkiego. Każdy może się przyłączyć. By skorzystać z atrakcji do specjalnych puszek trzeba będzie wrzucić datek- ile? - to już od was zależy. Amerykańskie auta, nauka wędkowania czy słodki poczęstunek, ale także wodne atrakcje.

- Cały Gorzów i okolice mogą się z nami wspólnie bawić. Moi przyjaciele i znajomi chętnie włączyli się w przygotowania. Będzie różnorodnie, bo dostępne będą skutery, motorówki, limuzyna, quady, konie czy kucki, auta sportowe. No i odwiedzi nas Skolim. Będą także inni goście - opowiada Mateusz Szmyd, gorzowski bokser, współorganiztor.

gorzów wał okrężny

i

Autor: Fragles W ubiegłym roku przy Wale Okrężnym nad Wartą odbyły się urodziny miasta.

Skolim z pewnością przyciągnie rzesze młodych gorzowian. Jego piosenki grane są w gorzowskich rozgłośniach.  Dzień Dziecka w sobotę na Wale Okrężnym 10 rozpocznie się o godz. 14. Radzimy pojawić się od razu, bo mogą was ominąć niespodzianki. Wstęp na imprezę wolny.

Blanka szczerze o swojej karierze. "Jest milion bardziej utalentowanych osób"

QUIZ na Dzień Dziecka. Dopasuj sławnego rodzica do sławnego dziecka. Markowski, Dowbor, Frycz, Królikowski

Pytanie 1 z 20
Ojcem Patrycji Markowskiej jest:
Źródło: Charytatywny piknik na Dzień Dziecka w Gorzowie. Będzie muzyczna gwiazda!