Zniknęły słupy oświetleniowe, a dokładnej ukradło je dwóch mężczyzn. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności. Złodzieje zostali ujęci, bo bez ogródek paradowali z łupem przez miasto.
Autor: Lubuska Policja/ Materiały prasowe
Zachowali się jak filmowy "Gang Olsena" czy komediowa postać Jaś Fasola. Policjanci zatrzymali dwóch złodziei, którzy w drodze przez miasto nieśli łup do skupu złomu. Nie dało się ich nie zauważyć. Wcześniej weszli na posesję weterynarza i zabrali metalowe słupy oświetleniowe. Idąc z ciężkimi elementami zwrócili uwagę policyjnego patrolu.
22-latek i 30-latek zostali zatrzymani, trafili na komendę policji w Strzelcach Krajeńskich i usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia. Będą tłumaczyć się przed sądem. Skradzione lampy wróciły do właściciela.
Bydgoszcz znów najlepsza! Ponad 270 osób wiosłowało dla WOŚP