Do zdarzenia doszło przy ulicy Obrońców Pokoju w Gorzowie w nocy w niedzielę [21.06]. Policja dostała informację o 2-latku bez opieki, znalezionym przez przechodnia. Jego matka siedziała na barierkach balkonu, była na nim zamknięta.
W mieszkaniu nikogo nie było, a drzwi były uchylone. Kto zamknął 22-latkę? Mówił Mariola Wojciechowska - Grześkowiak, rzecznik gorzowskiej prokuratury:
Kto tuż przed zdarzeniem rzeczywiście sprawował opiekę? Nie można tutaj również wykluczyć, że w tym mieszkaniu przed chwilą były też inne osoby.
Polecany artykuł:
Matka miała 1,5 promila alkoholu. Dostała dozór policji. Dziecku nic się nie stało, jest pod opieką rodziny. Sprawa trafiła do sądu rodzinnego.
Źródło: Dwulatek na podwórku, matka na balkonie. Sprawę bada prokuratura