Gorzów: hulajnogi

i

Autor: SG

Gorzów: 123 zł za usunięcie hulajnogi elektrycznej z ulicy

2021-07-20 13:38

Na wakacyjnej sesji radni zdecydowali ile trzeba będzie zapłacić za usunięcie elektrycznej hulajnogi z gorzowskiej ulicy. Ściągniecie pojazdu kosztować będzie 123 zł, a każda doba na parkingu strzeżonym to dodatkowe 23 zł.

Radni zdecydowali ile kosztować będzie usunięcie hulajnogi elektrycznej z ulicy. We wtorek (20.07) odbyła się krótka, nadzwyczajna sesja Rady Miasta. Mimo wakacji radni Gorzowa trochę popracowali. Zajęli się trzema sprawami. Po pierwsze elektrycznymi hulajnogami. Radni przyjęli stawki za usuwanie pojazdów z gorzowskich ulic i postój na parkingu strzeżonym. Ściągnięcie hulajnogi kosztować będzie 123 zł, a za każdy dzień na parkingu strzeżonym trzeba będzie zapłacić 23 zł. Ustanowili również miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla terenów leśnych przy zachodniej granicy miasta.

Chodzi o inwestycję o znaczeniu strategicznym – gazociąg wysokiego ciśnienia. Miejscowy plan pozwala na zlokalizowanie takiego przedsięwzięcia i w konsekwencji, wcześniej uzyskania pozwolenia na budowę i realizację samej inwestycji - mówi Jacek Szymankieicz, wiceprezydent Gorzowa.

Radni zdecydowali także, że miasto zaciągnie zobowiązanie na remont ul. Batalionu Zośki, chodzi o 45 tys. zł.

Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?
Źródło: Gorzów: 123 zł za usunięcie hulajnogi elektrycznej z ulicy