Gorzów: landsbergon

i

Autor: SG

Gorzów: „Landsbergon” nr 8 już do dostania

2021-11-23 18:25

Najnowszy numer poświęcony jest Stanisławowi Lemowi, najwęższemu polskiemu autorowi SF. Prace zawarte w gorzowskim magazynie nawiązują do twórczości Lema. Miłośnicy fantastyki mogą szukać czasopisma w kilku gorzowskich lokacjach.

„Landsbergon” z Lemem w tle już jest. Najnowszy numer gorzowskiego magazynu fantastycznego trafia do rąk czytelników. Egzemplarze dostępne są w urzędzie w byłym Lamusie, a także w galerii handlowej na Zawarciu. ​Wkrótce o kilka sztuk wzbogaci się gorzowska biblioteka przy Sikorskiego i pedagogiczna przy Łokietka. Landsbergon w całości poświęcony jest największemu polskiemu autorowi SF.

Chcieliśmy, żeby te dzieła, które trafią do naszego magazynu opowiadania jak i grafiki były inspirowane twórczością Stanisława Lema. Dlatego przed każdym opowiadaniem zawartym w naszym półroczniaku można znaleźć cytaty z twórczości Lema, które nawiązują bezpośrednio do tych tekstów - mówi Mariusz Sobkowiak, redaktor naczelny, Stowarzyszenie Novum:

Gorzów: landsbergon

i

Autor: SG

W ósmym numerze Landsbergonu znajdziemy kilka opowiadań i prac graficznych gorzowian, w większości absolutnych debiutantów. Czasopismo jest darmowe. Szczegóły na Facebooku stowarzyszenia. W planach wydanie 9 numeru.

Czy jesteś osobą autoseksualną?

Pytanie 1 z 8
Czy czujesz silny pociąg seksualny do innych ludzi?
Źródło: Gorzów: „Landsbergon” nr 8 już do dostania