Gorzów: Poranek

i

Autor: kb Poranek w Gorzowie bardzo mglisty.

Gorzów: Mglisty poranek, widoczność bez rewelacji

2022-01-24 8:14

Poranek na gorzowskich drogach na szczęście bez incydentów drogowych, wczoraj niestety taki miał miejsce w Kostrzynie. Do tego będę jeszcze wracał.

Uważajcie w Gorzowie na drogach., widoczność delikatnie mówiąc bez rewelacji. Same jezdnie w dobrym stanie, ale jest gęsta mgła. Zwłaszcza w okolicach Warty ostrożnie. Pieszych uprasza się o nieubieranie się w samą czerń, bo kierowca może Was zwyczajnie nie zobaczyć.

Sam poranek w naszym rejonie spokojny, bez większych incydentów. Do takiego niestety doszło wczoraj w okolicach godziny 19. w Kostrzynie. Potrącona została trójka młodych ludzi na drodze nr 31. Do tematu będziemy wracać.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022

Prace nad przedłużeniem ulicy Spichrzowej idą jak po grudzie. Teraz okazało się, że wykonawca znalazł w obrębie budowy drogi fragmenty budynków...których nie było w planach. Budowa, która już po przedłużeniu miała skończyć się w styczniu, swój finisz na ten moment ma mieć w marcu.

Przypomnijmy, że jeszcze w ubiegłym roku zamknięty został fragment ulicy Teatralnej od Szpitalnej do Ogrodowej. Ten już otwierany nie będzie, bo ruch ma zostać stamtąd przeniesiony na ulicę Spichrzową, która jeszcze nie istnieje.

Już wkrótce także spore zmiany w gorzowskim MZK. Tutaj ważne informacje dla jeżdżących komunikacją miejską. Od lutego rzadziej, po godzinach szczytu, jeździć będą m.in. autobusy linii: 104, 124 i 126, 113, 121 czy 128. Z kolei tramwaje kursować będą co 15 minut.

Spore utrudnienia dzisiaj w gorzowskich...sypialniach. Pogoda definitywnie nie zachęca do poniedziałkowego odklejania się od łóżka. Wysokie ciśnienie, praktycznie zerowa różnica po wschodzie słońca, którego dzisiaj za wiele nie będzie.

Plus taki, że poniedziałek w naszym mieście dosyć ciepły, przynajmniej jak na tę porę roku. 4-5 stopni na termometrach. Podobnie zresztą ma to wyglądać przez cały tydzień. Po godzinie 9. - maksymalnie 10. już raczej bez opadów.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Komplet punktów możliwy tylko dla wybitnych umysłów

Pytanie 1 z 10
Od niedawna najdłuższym tunelem w Polsce jest ten biegnący pod warszawskim Ursynowem. Wcześniej najdłuższy był tunel w...
Źródło: Gorzów: Mglisty poranek, widoczność bez rewelacji