Gorzów: mapa

i

Autor: UM w Gorzowie

Gorzów: Miasto stworzyło mapę płatnych parkingów

2022-01-24 16:20

Ma to pomoc kierowcom. Mogą sprawdzić, czy znajdują się w strefie płatnego parkowania, gdzie jest najbliższy parkometr. Mapa znajduje się na stronie miejskiego geoportalu.

Gdzie trzeba płacić za parkowanie? - sprawdź na mapie. Gorzowski magistrat przygotował „Miejski Obszar Płatnego Parkowania”. Mapa ma pomóc kierowcom w zorientowaniu się, jak po zmianach funkcjonuje strefa płatnego parkowania. Można ją znaleźć wchodząc na stronę miejskiego geoportalu, trzeba kliknąć w Komunikację i wybrać Miejski Obszar Płatnego Parkowania.

Mapa pokazuje zarówno strefę płatnego parkowania, jak i parkingi zarządzane przez OSiR oraz tzw koperty dla dostawców i aktywne parkometry. Kompozycja będzie na bieżąco aktualizowana i zachęcamy mieszkańców, żeby się z nią zapoznawali - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu.

Gorzów: parking

i

Autor: SG

Na geoportalu uruchomiono również stronę informacyjną, z której można pobrać wiele przydatnych materiałów m.in. cennik i regulamin pobierania opłat, spis ulic wchodzących w skład Strefy Płatnego Parkowania czy mapę lokalizacji „kopert dla dostawców”. Szczegóły na stronie miasta.

Kto to powiedział?

Pytanie 1 z 10
Nie jestem dość sprytny, by kłamać.
Źródło: Gorzów: Miasto stworzyło mapę płatnych parkingów